Представники ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у черговій зустрічі проєкту PROMENT

14 лютого 2023 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили взяв участь у черговій зустрічі проєкту «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT), що діє в межах програми ЕРАЗМУС+.

Нагадуємо, що проєкт реалізується разом із Національним університетом «Львівська політехніка».

Цього разу відбулася двостороння зустріч з проєктним офіцером від ЕАСЕА (European Education and Culture Executive Agency) Емануелем Герцом. Учасники мали змогу обговорити питання, які найбільше цікавили їх та дізнатися основні новини проєкту.

Представниками від ЧНУ імені Петра Могили були в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва, докторка юридичних наук, професорка Алла Коваль, кандидатка економічних наук, доцентка Наталія Іщенко та кандидатка філологічних наук, доцентка Ольга Тулузакова. Постійну інформаційну та технічну підтримку надавала провідна фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Могилянки Олена Філімонова.

Бажаємо виконавцям проєктів та нашим партнерам натхнення та успіхів!