Представники ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у черговій зустрічі проєкту PROMENT

8 та 21 лютого 2024 року відбулися чергові зустрічі робочої групи Чорноморського національного університету імені Петра Могили в проєкті «Сприяння професійному навчанню та залученості студентів через комплексну систему менторства і тьюторства у ЗВО» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs (PROMENT), що діє в межах програми ЕРАЗМУС+.

Проведення Круглого столу «Професійне наставництво для дієвості публічного сектору в умовах війни та повоєнної відбудови» відбудеться 28 та 29-го лютого 2024 року. Також 28 лютого відбудеться урочисте відкриття Центру менторства і тьюторства.

Під час робочої зустрічі були затвердженні кандидатури спікерів та гостей, серед них представники міської обласної ради Миколаєва та Херсона, працівники органів юстиції, Миколаївського суду, Національної поліції та громадських організацій.

Метою круглого столу є сприяння розвитку та професійному становленню представників органів публічного сектору в умовах війни та повоєнної відбудови, зокрема через становлення системи менторства у ЗВО.