Представники ЧНУ імені Петра Могили отримали відзнаку Миколаївського міського голови

20 серпня у дворі Миколаївської міської ради відбулося вручення відзнак організаціям та громадам міста й області з нагоди Міжнародного дня молоді та 30-річчя Незалежності України.

Нагороди за активну діяльність у сфері молодіжної політики отримали представники студентського самоврядування та громадських організацій, зокрема й представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Крім того, посадовці відзначили партнерів – представників малого та середнього бізнесу, засобів масової інформації, які допомагають новому поколінню.

Із вітальним словом виступили Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич: «Миколаїв – місто творчих, талановитих юнаків і дівчат. Сучасна молодь вражає своїм неординарним мисленням та готовністю відстоювати власні переконання. Ви – сьогодення України. Дякую лідерам громадської думки, представникам молодіжних організацій, які створюють нові можливості для своїх ровесників. Бажаю вам ніколи не втрачати запалу! Генеруйте нові ідеї, створюйте сміливі проєкти, ризикуйте, вірте у власні сили. Натхнення вам та рішучості!»

До привітання креативних, розумних, ініціативних миколаївців долучилися Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та секретар міської ради Дмитро Фалько.