Представники ЧНУ імені Петра Могили на презентаційній зустрічі проєкту «Спокій»

14 грудня 2022 року представники ЧНУ імені Петра Могили долучилися до презентаційної зустрічі проєкту «Спокій».

Проєкт «Спокій» є психоедукаційний проєкт громадської організації «Майстерня добра», створений для підтримки здоров’я учасників підрозділів територіальної оборони та їхніх сімей в умовах неспровокованої російської агресії проти України.

Серед могилянівців учасниками заходу стали кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту факультету економічних наук Андрій Васильєв та очільниця Центру соціально-психологічної підтримки, соціального розвитку та сприяння працевлаштуванню Людмила Опанасенко.

Під час конференції учасникам було представлено можливості, які було створено командою проєкту “Спокій” для спеціалістів із ментального здоров’я: тих, хто потребує допомоги і хто хоче допомагати, ознайомлено із закордонним досвідом збереження і відновлення психічного здоров’я, запрошено до співпраці для реалізації ключових завдань проєкту та участі в заходах, які будуть проходити найближчим часом (протягом грудня 2022-січня 2023 року).

Раді вітати усіх учасників зустрічі, адже завдяки таким заходам в Україні формується спільнота, готова для взаємодії та зрушення важливих соціальних ініціатив.