Представники ЧНУ імені Петра Могили долучилися до зустрічі «Особливості психологічної реабілітації військових та членів їх сімей»

Представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у робочій зустрічі ініціативної групи з теми «Особливості психологічної реабілітації військових та членів їх сімей».

Зокрема долучилися очільниця Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Людмила Опанасенко та кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту факультету економічних наук Андрій Васильєв.

Учасники говорили про проблеми реабілітації військовослужбовців та членів їх сімей, осіб які повернулися з полону та ВПО. Крім того, фаховому середовищу була представлена брошюра самодопомоги від проекту «Спокій», яка згодом буде доступна для всіх охочих.

У зустрічі, крім наших співробітників, брали участь представники координаційного штабу облвійськадміністрації, міського центру АТО, Червоного Хреста, громадських та благодійних організацій, спеціалізованих лікарень. А в онлайн форматі виступила Ксенія Возніцина, директор Центру психологічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна».