Представники ЧНУ імені Петра Могили долучилися до заходів присвячених святкуванню Дня Державного Прапора України

23 серпня у Миколаєві, на площі перед будівлею обласної державної адміністрації, відбулись офіційні заходи до Дня Державного Прапора України. До них долучилися і представники Чорноморського національного університету  імені Петра Могили, зокрема перший проректор Наталія Іщенко,  декани факультетів та викладачі.

Розпочалось святкування з урочистої церемонії підняття Державного Прапору України. Підняття прапору у цей день відбувається по всій Україні на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

Також відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку Миколі Аркасу, до меморіального комплексу на честь героїв-ольшанців, а також  до меморіалу «Струни пам’яті».