Представники ЧНУ імені Петра Могили долучилися до онлайнової зустрічі з Наталією Матолінець

22 лютого 2022 року викладачі кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили та студенти 184 групи нашого університету долучилися до онлайнової зустрічі з Наталією Матолінець, організованої працівниками Миколаївської обласної наукової бібліотеки в межах циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…». Учасники дійства мали можливість поспілкуватися з письменницею, поставити питання щодо її творчості, а також отримати в подарунок роман із автографом за найцікавішого запитання. Вітаємо Тетяну Сеслюк з перемогою за креативність!

Довідка. Наталія Матолінець – поетка, письменниця, журналістка, лауреатка ІІ премії̈ Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова – 2017» у номінації̈ «Романи», дипломантка Літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя», фіналістка І-го конкурсу фентезійних оповідань «Брама», володарка спецвідзнаки конкурсу «Крилатий̆ лев – 2017» та відзнаки порталу Barabooka «Дебют року у прозі – 2018». Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, працювала у різних ЗМІ. Є Членкинею Національної спілки письменників України з 2014 року.