Представники ЧНУ імені Петра Могили долучилися до круглого столу «Розробка нового рейтингу університетів онлайн-навчання: європейська перспектива»


8 листопада 2022 року представники ЧНУ імені Петра Могили долучилися до круглого столу «Розробка нового рейтингу університетів онлайн-навчання: європейська перспектива» організований міжнародним рейтингом Times Higher Education та Kaplan. Захід направлений на отримання досвіду та знання керівників вищої освіти в усьому світі.

Times Higher Education створює рейтинги університетів, щоб оцінити результативність університетів на світовій арені та надає достовірні дані про успішність університетів для студентів та їхніх сімей, науковців, керівників університетів, урядів і промисловості.

Серед учасників круглого столу були представники університетів Іспанії, Німеччини, Чехії та ін. Запрошеними представниками від нашого університету були т.в.о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Алла Коваль, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Олена Філімонова та провідний фахівець науково-дослідної частини Надія Гончарова.

Під час круглого столу були обговорені такі питання:

  • Як університети можуть гарантувати, що онлайн програми будуть високоякісними, інклюзивними та доступними для нової аудиторії?
  • За допомогою яких результатів або показників можна оцінити онлайн програми?

Представники ЧНУ імені Петра Могили поділилися з зарубіжними колегами досвідом проведення онлайн навчання в умовах війни, а також потребами і перспективами розвитку дистанційної освіти.

За результатами обговорення планується публікація статті з визначеними рекомендаціями щодо розробки глобального онлайн-рейтингу університетів.