ЧНУ ім. Петра Могили завітав до Зеленоярської ЗОШ I-III ступенів.


Вчора, 1 листопада, представники ЧНУ ім. Петра Могили завітали з профорієнтаційним візитом до учнів старших класів Зеленоярської ЗОШ I-III ступенів.

Кандидати педагогічних наук кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили розповіли учням про визнану у всьому світі спеціальність «Соціальна робота»: пріоритети в навчальній діяльності, інноваційні підходи роботи, широкі можливості, науково-кадровий потенціал викладачів означеного напряму. Так, Дмитро Сай,  викладач ЧНУ ім. Петра Могили, провів короткий екскурс до тренінгового заняття з теми “Ким я бачу себе у житті”.

Також представники Могилянки наголосили на важливих аспектах життя, що їх розвивають студенти-соціологи під час навчання в університеті: комунікація, лідерство, проекти, управління персоналом, можливості стажування за кордоном, активна життєва позиція.


«Маємо надію, що ця зустріч стане першим кроком до великої спільної діяльності у розвитку молодого потенціалу нашого регіону», – коментують візит на офіційній сторінці кафедри у фейсбук.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …