ЧНУ ім. Петра Могили завітав до Зеленоярської ЗОШ I-III ступенів.

Вчора, 1 листопада, представники ЧНУ ім. Петра Могили завітали з профорієнтаційним візитом до учнів старших класів Зеленоярської ЗОШ I-III ступенів.

Кандидати педагогічних наук кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили розповіли учням про визнану у всьому світі спеціальність «Соціальна робота»: пріоритети в навчальній діяльності, інноваційні підходи роботи, широкі можливості, науково-кадровий потенціал викладачів означеного напряму. Так, Дмитро Сай,  викладач ЧНУ ім. Петра Могили, провів короткий екскурс до тренінгового заняття з теми “Ким я бачу себе у житті”.

Також представники Могилянки наголосили на важливих аспектах життя, що їх розвивають студенти-соціологи під час навчання в університеті: комунікація, лідерство, проекти, управління персоналом, можливості стажування за кордоном, активна життєва позиція.

«Маємо надію, що ця зустріч стане першим кроком до великої спільної діяльності у розвитку молодого потенціалу нашого регіону», – коментують візит на офіційній сторінці кафедри у фейсбук.