ЧНУ ім. Петра Могили завітав до Зеленоярської ЗОШ I-III ступенів.


Вчора, 1 листопада, представники ЧНУ ім. Петра Могили завітали з профорієнтаційним візитом до учнів старших класів Зеленоярської ЗОШ I-III ступенів.

Кандидати педагогічних наук кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили розповіли учням про визнану у всьому світі спеціальність «Соціальна робота»: пріоритети в навчальній діяльності, інноваційні підходи роботи, широкі можливості, науково-кадровий потенціал викладачів означеного напряму. Так, Дмитро Сай,  викладач ЧНУ ім. Петра Могили, провів короткий екскурс до тренінгового заняття з теми “Ким я бачу себе у житті”.

Також представники Могилянки наголосили на важливих аспектах життя, що їх розвивають студенти-соціологи під час навчання в університеті: комунікація, лідерство, проекти, управління персоналом, можливості стажування за кордоном, активна життєва позиція.


«Маємо надію, що ця зустріч стане першим кроком до великої спільної діяльності у розвитку молодого потенціалу нашого регіону», – коментують візит на офіційній сторінці кафедри у фейсбук.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.