ЧНУ ім. Петра Могили завітав до Зеленоярської ЗОШ I-III ступенів.


Вчора, 1 листопада, представники ЧНУ ім. Петра Могили завітали з профорієнтаційним візитом до учнів старших класів Зеленоярської ЗОШ I-III ступенів.

Кандидати педагогічних наук кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили розповіли учням про визнану у всьому світі спеціальність «Соціальна робота»: пріоритети в навчальній діяльності, інноваційні підходи роботи, широкі можливості, науково-кадровий потенціал викладачів означеного напряму. Так, Дмитро Сай,  викладач ЧНУ ім. Петра Могили, провів короткий екскурс до тренінгового заняття з теми “Ким я бачу себе у житті”.

Також представники Могилянки наголосили на важливих аспектах життя, що їх розвивають студенти-соціологи під час навчання в університеті: комунікація, лідерство, проекти, управління персоналом, можливості стажування за кордоном, активна життєва позиція.


«Маємо надію, що ця зустріч стане першим кроком до великої спільної діяльності у розвитку молодого потенціалу нашого регіону», – коментують візит на офіційній сторінці кафедри у фейсбук.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …