Практичне заняття для студентів Могилянки на тему “Матеріальні джерела інформації: критерії та шляхи пошуку”


27 березня в читальному залі наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили  для студентів 1 курсу спеціальностей  «Історія та археологія», «Міжнародні відносини,  суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету політичних наук було проведено практичне заняття з основ наукових досліджень.

Співробітники бібліотеки ознайомили з історією бібліотеки, її структурою, фондом,  фаховими  періодичними виданнями, довідково-пошуковим апаратом.  Студенти отримали знання про класифікацію інформації за різними критеріями, можливостями та шляхами її пошуку, а також брали активну участь в обговоренні питань формування та підвищення рівня інформаційної культури.

Для присутніх був проведений майстер-клас, основна мета й завдання якого – навчити користувачів правильно вести пошук, аналізувати, синтезувати, обробляти, класифікувати та використовувати інформацію в навчальній і науковій діяльностях. Наданий алгоритм пошуку можна використовувати як в класичних каталогах, так і в електронних каталогах, а також в наукометричних базах даних. Самостійно, за допомогою каталогів та картотек студенти виконували  індивідуальні завдання з пошуку інформації.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …