Практична діяльність: старша викладачка ЧНУ імені Петра Могили Маргарита Лимар здійснила комунікацію протягом робочої зустрічі представників Миколаївської міської ради з закордонним активістом

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили не лише здобувачі вищої освіти займаються практичною діяльністю, а й викладачі щоразу вдосконалюють майстерність.

Так, 1 квітня 2023 року старша викладачка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Могилянки Маргарита Лимар допомогла в здійсненні комунікації (синхронного двостороннього перекладу) протягом робочої зустрічі представників Миколаївської міської ради та блогером Мікаелем Колвілль-Андерсеном.

Під час зустрічі мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько та перший заступник міського голови Віталій Луков обговорили з данським урбаністом, велоактивістом, режисером та блогером Мікаелем Колвілль-Андерсеном можливості допомоги з розробкою концепції велосипедної інфраструктури для Миколаєва.

Варто зазначити, що Мікаель з командою працює над концепцією вже два місяці. І хоче комунікувати з Урядом Данії щодо підтримки ними реалізації цього пілотного проекту.

Пан Мікаель раніше вже допомагав в отриманні велосипедів для миколаївських волонтерських штабів у рамках ініціативи #BikeForUkraine. Майкл веде блог на Ютубі The Life-Sized City та є автором програми «Життя у великому місті» на каналі Travel+Adventure.