ПОТРІБНІ ВОЛОНТЕРИ НА БІЗНЕС-ШКОЛУ!

Хочеш провести літо з користю? Любиш працювати з дітьми?

Тобі до нас! З 3 по 14 червня в ЧНУ імені Петра Могили проходитиме бізнес-школа для дітей.

Чому варто взяти участь?

– це крутий досвід проведення заходів;
– це можливість безкоштовно пройти тренінг з фінансової грамотності, комунікації та розвитку бізнесу;
– це можливість поспілкуватися з дітками;
– це звісно можливість отримати подяку).

Що треба робити?

– бути з дітьми під час занять (з 9.00 до 15.00 у будні)*;
– супроводжувати дітей до їдальні та інших пунктів призначення;
– допомагати організаторам в маленьких дрібничках.

*є можливість плаваючого графіку

Ти нам потрібен!
0671175026 Юлія (телеграм, вайбер)

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році