Поточні результати V Спартакіади ЧНУ імені Петра Могили

Хронологія  ювілейної спартакіади ЧНУ імені Петра Могили, що розпочалася 19 жовтня 2021 року. Здобувачі освіти виборюють перемогу в 7 видах спорту – бадмінтоні, настільному тенісі, шахах, волейболі, баскетболі, кросфіті та плаванні. У Спартакіаді беруть участь студенти 6 факультетів Могилянки: факультету комп’ютерних наук,  факультету політичних наук, юридичного факультету, медичного інституту, факультету філології та факультету економічних наук.

Головний суддя Спартакіади – Оксана Петренко, майстриня спорту, викладачка кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили.

Оцінює змагання з кожного виду спорту окремий суддя – тренер-викладач фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили.

19 жовтня в спортивній залі № 1 Могилянки відбулися змагання бадмінтону (суддя – Олег Конопляник, старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили).

Перше місце виборола команда факультету комп’ютерних наук. Срібло має медичний інститут. А закриває трійку лідерів команда факультету економічних наук.

20 жовтня в спортивній залі університету студенти боролися за першість із настільного тенісу (судді – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Олег Конопляник та доцент (б.в.з.) кафедри олімпійського та професійного спорту Карен Абрамов).

Перемогу отримала команда юридичного факультету. Друге місце посіла команда факультету комп’ютерних наук, а третє – студенти факультету економічних наук.

21 жовтня в Читальній залі Могилянки студенти-інтелектуали мірялися силою з шахів (суддя – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Володимир Архіпов)

Вітаємо трійку призерів: факультет комп’ютерних наук (І місце), юридичний факультет (II місце) та факультет економічних наук (III місце).

22 жовтня в басейні комплексу «Водолій» команди факультетів Могилянки брали участь у змаганнях із плавання (суддя – доцент (б.в.з.) кафедри олімпійського та професійного спорту Карен Абрамов).

Перше місце посіли студенти комп’ютерного факультету, друге – студенти юридичного факультету, третє – факультету економічних наук.

25 жовтня у фітнес-клубі «Dirom» здобувачі освіти університету боролися за першість із кросфіту (суддя – викладач кафедри професійного та олімпійського спорту Антон Бондар).

Золото відстояли студенти комп’ютерного факультету, друге – студенти факультету економічних наук, третє – юридичного факультету.

Поточні результати V Спартакіади ЧНУ імені Петра Могили:

І місце – факультет комп’ютерних наук

II місце – юридичний факультет

III місце – факультет економічних наук

IV місце – факультет політичних наук

V місце – медичний інститут

VI місце – факультет філології

З  26 жовтня після переходу Миколаївської області в червону зону Спартакіаду було призупинено, але після виходу з червоної зони відбудуться змагання з волейболу (серед дівчат і юнаків) та баскетболу. Командам усіх факультетів бажаємо успіхів у подальших змаганнях та нагадуємо, що наприкінці змагань судді визначать головного переможця – факультет із найкращою фізичною підготовкою!