Потай Інна Юріївна


доцент кафедри менеджменту факультету
економічних наук ЧНУ імені Петра Могили, кандидат технічних наук,
доцент

Освіта та професійний шлях

У 1993 році Інна Юріївна закінчила з відзнакою Миколаївський кораблебудівний інститут за спеціальністю «Суднобудування та судноремонт», з присвоєнням кваліфікації «Інженер-кораблебудівник». У 2007 році закінчила Інститут післядипломної освіти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «Фінанси», з присвоєнням кваліфікації «Спеціаліст з фінансів». У 2008 році присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту. Дійсний член UPMA (Ukrainian Project Management Association). Автор більше 50 наукових праць.

 

Захист дисертації

2006 рік – Інна Юріївна отримала науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю «Управління проектами та програмами». Тема дисертації: «Моделі і структури мультипроекта модернізації системи управління якістю підготовки спеціалістів з вищою освітою».

 

Науково-дослідна робота:

Керівник науково-дослідної роботи за темою «Автоматизація системи управління навчальним процесом у ВНЗ» (номер державної реєстрації 0117U007553)

 

Підвищення кваліфікації (підтверджено свідоцтвами та сертифікатами)

2003 p. – Академія з науково-дослідної та методичної роботи (Україна, м. Київ), проходження підготовки за напрямом «Аспекти вищої економічної освіти» (сертифікат №1623)

2003 p. – International Project Management Association, certificated project management practitioner, IPMA, level D (certificate №UPMA.D.01.00220)

2006 p. –Академія управління проектами (Україна, м. Київ), проходження тренінгу «Інформаційні технології в управлінні проектами» (сертифікат №Т.00674).

2013 p. – Інститут післядипломної освіти НУК імені адмірала Макарова, підвищення кваліфікації зі спеціальності «Економіка довкілля та природних ресурсів» (свідоцтво 12СПК 958975).

2018-2019 р. – Академія туризму (м. Анталія, Туреччина), стажування  (свідоцтво).

Коло наукових інтересів: проектний менеджмент, маркетинг, управління навчальним процесом у ВНЗ, управління якістю підготовки спеціалістів.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …