Потай Інна Юріївна


доцент кафедри менеджменту факультету
економічних наук ЧНУ імені Петра Могили, кандидат технічних наук,
доцент

Освіта та професійний шлях

У 1993 році Інна Юріївна закінчила з відзнакою Миколаївський кораблебудівний інститут за спеціальністю «Суднобудування та судноремонт», з присвоєнням кваліфікації «Інженер-кораблебудівник». У 2007 році закінчила Інститут післядипломної освіти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «Фінанси», з присвоєнням кваліфікації «Спеціаліст з фінансів». У 2008 році присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту. Дійсний член UPMA (Ukrainian Project Management Association). Автор більше 50 наукових праць.

 

Захист дисертації

2006 рік – Інна Юріївна отримала науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю «Управління проектами та програмами». Тема дисертації: «Моделі і структури мультипроекта модернізації системи управління якістю підготовки спеціалістів з вищою освітою».

 

Науково-дослідна робота:

Керівник науково-дослідної роботи за темою «Автоматизація системи управління навчальним процесом у ВНЗ» (номер державної реєстрації 0117U007553)

 

Підвищення кваліфікації (підтверджено свідоцтвами та сертифікатами)

2003 p. – Академія з науково-дослідної та методичної роботи (Україна, м. Київ), проходження підготовки за напрямом «Аспекти вищої економічної освіти» (сертифікат №1623)

2003 p. – International Project Management Association, certificated project management practitioner, IPMA, level D (certificate №UPMA.D.01.00220)

2006 p. –Академія управління проектами (Україна, м. Київ), проходження тренінгу «Інформаційні технології в управлінні проектами» (сертифікат №Т.00674).

2013 p. – Інститут післядипломної освіти НУК імені адмірала Макарова, підвищення кваліфікації зі спеціальності «Економіка довкілля та природних ресурсів» (свідоцтво 12СПК 958975).

2018-2019 р. – Академія туризму (м. Анталія, Туреччина), стажування  (свідоцтво).

Коло наукових інтересів: проектний менеджмент, маркетинг, управління навчальним процесом у ВНЗ, управління якістю підготовки спеціалістів.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …