Посвята у студенти ЧНУ ім. Петра Могили

У п’ятницю, 31 серпня, відбулася посвята у студенти ЧНУ ім. Петра Могили

Захід традиційно розпочався з привітальної промови ректора ЧНУ ім. Петра Могили, Леоніда Клименка, прослуховування гімнів України та університету

Також для студентів з привітальними промовами виступили гості свята: голова держадміністрації Миколаєва, Олексій Савченко, та міський голова Миколаєва, Олександр Сєнкевич. Зі сцени студенти ЧНУ привітали своїх майбутніх «колег» та розповіли їм про особливості навчання в Могилянці.

Вже сьогодні 726 колишніх абітурієнтів можуть гордо назвати себе студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.