Посвята у студенти ЧНУ ім. Петра Могили

У п’ятницю, 31 серпня, відбулася посвята у студенти ЧНУ ім. Петра Могили

Захід традиційно розпочався з привітальної промови ректора ЧНУ ім. Петра Могили, Леоніда Клименка, прослуховування гімнів України та університету

Також для студентів з привітальними промовами виступили гості свята: голова держадміністрації Миколаєва, Олексій Савченко, та міський голова Миколаєва, Олександр Сєнкевич. Зі сцени студенти ЧНУ привітали своїх майбутніх «колег» та розповіли їм про особливості навчання в Могилянці.

Вже сьогодні 726 колишніх абітурієнтів можуть гордо назвати себе студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили!

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”