Посвята студентів-першокурсників спеціальності «Соціальна робота»


4 листопада 2019 року відбулась урочиста посвята студентів-першокурсників спеціальності «Соціальна робота», організована студентами 361 групи.

Захід було проведено у форматі Гавайської вечірки. Для першокурсників провели ряд різноманітних випробувань та конкурсів на знання особливостей студентського життя. Родзинкою заходу став запальний танець студентів 161 групи. Також слова привітання та настанови сказали студенти 5 курсу, які підготували цікаву презентацію про викладачів кафедри та студентське життя.

Організаторам заходу вдалося згуртували колектив, що позитивно впливає на успішне навчання та ефективне засвоєння нової інформації.

На завершення з привітальним словом виступила завідувач кафедри Палагнюк Ю.В., яка наголосила на важливості сьогоднішнього заходу та вручила студентам еко-сумки з емблемою університету.

Щиро дякуємо організаторам за гарний настрій та чудову атмосферу!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …