Посвята студентів-першокурсників спеціальності «Соціальна робота»

4 листопада 2019 року відбулась урочиста посвята студентів-першокурсників спеціальності «Соціальна робота», організована студентами 361 групи.

Захід було проведено у форматі Гавайської вечірки. Для першокурсників провели ряд різноманітних випробувань та конкурсів на знання особливостей студентського життя. Родзинкою заходу став запальний танець студентів 161 групи. Також слова привітання та настанови сказали студенти 5 курсу, які підготували цікаву презентацію про викладачів кафедри та студентське життя.

Організаторам заходу вдалося згуртували колектив, що позитивно впливає на успішне навчання та ефективне засвоєння нової інформації.

На завершення з привітальним словом виступила завідувач кафедри Палагнюк Ю.В., яка наголосила на важливості сьогоднішнього заходу та вручила студентам еко-сумки з емблемою університету.

Щиро дякуємо організаторам за гарний настрій та чудову атмосферу!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році