Посвята іноземців у студенти Медичного інституту

20 квітня в актовому залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася посвята  у першокурсники іноземних студентів. Із привітаннями виступили Перший проректор університету Наталя Іщенко та проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця.

Усіх присутніх з визначним святом привітав директор Медичного інституту Геннадій Грищенко, який звернув увагу майбутніх медиків на свій зовнішній вигляд і те, як має виглядати справжній студент-медик. Заступник директора медінституту Ольга Яремчук підготувала сюрприз для новоспечених студентів у вигляді презентації з їх фотографій та цікавої інформації про Індію.

Студенти-медики подбали про цікаву й видовищну концертну програму: пісні, яскраві вокально-хореографічні постановки та неймовірна підтримка кожного з цих номерів глядачами.

Наприкінці свята кожен отримав свій перший документ,що засвідчує приналежність до родини Могилянки – залікову книжку.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники