Посвята іноземців у студенти Медичного інституту

20 квітня в актовому залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася посвята  у першокурсники іноземних студентів. Із привітаннями виступили Перший проректор університету Наталя Іщенко та проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця.

Усіх присутніх з визначним святом привітав директор Медичного інституту Геннадій Грищенко, який звернув увагу майбутніх медиків на свій зовнішній вигляд і те, як має виглядати справжній студент-медик. Заступник директора медінституту Ольга Яремчук підготувала сюрприз для новоспечених студентів у вигляді презентації з їх фотографій та цікавої інформації про Індію.

Студенти-медики подбали про цікаву й видовищну концертну програму: пісні, яскраві вокально-хореографічні постановки та неймовірна підтримка кожного з цих номерів глядачами.

Наприкінці свята кожен отримав свій перший документ,що засвідчує приналежність до родини Могилянки – залікову книжку.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.