Посвята іноземців у студенти Медичного інституту

20 квітня в актовому залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася посвята  у першокурсники іноземних студентів. Із привітаннями виступили Перший проректор університету Наталя Іщенко та проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця.

Усіх присутніх з визначним святом привітав директор Медичного інституту Геннадій Грищенко, який звернув увагу майбутніх медиків на свій зовнішній вигляд і те, як має виглядати справжній студент-медик. Заступник директора медінституту Ольга Яремчук підготувала сюрприз для новоспечених студентів у вигляді презентації з їх фотографій та цікавої інформації про Індію.

Студенти-медики подбали про цікаву й видовищну концертну програму: пісні, яскраві вокально-хореографічні постановки та неймовірна підтримка кожного з цих номерів глядачами.

Наприкінці свята кожен отримав свій перший документ,що засвідчує приналежність до родини Могилянки – залікову книжку.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.