Посвята іноземців у студенти Медичного інституту

20 квітня в актовому залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася посвята  у першокурсники іноземних студентів. Із привітаннями виступили Перший проректор університету Наталя Іщенко та проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця.

Усіх присутніх з визначним святом привітав директор Медичного інституту Геннадій Грищенко, який звернув увагу майбутніх медиків на свій зовнішній вигляд і те, як має виглядати справжній студент-медик. Заступник директора медінституту Ольга Яремчук підготувала сюрприз для новоспечених студентів у вигляді презентації з їх фотографій та цікавої інформації про Індію.

Студенти-медики подбали про цікаву й видовищну концертну програму: пісні, яскраві вокально-хореографічні постановки та неймовірна підтримка кожного з цих номерів глядачами.

Наприкінці свята кожен отримав свій перший документ,що засвідчує приналежність до родини Могилянки – залікову книжку.