Postindustria набирає студентів на безкоштовне навчання з розробки!

Напрями навчання: iOS (Swift), Android і Web Full-Stack Development (PHP, JS, HTML).

Також це можливість отримати досвід роботи в ІТ-компанії і зрости в професійному плані.

Що таке Postindustria School?

Postindustria School – це можливість для студентів технічних спеціальностей пройти безкоштовне навчання протягом 3-х місяців в одній з провідних ІТ-компаній Миколаєва і Херсона. Тим, хто успішно закінчить навчання, ми виплатимо грошовий бонус.

В кінці курсу учасникам навчання необхідно написати тренувальне завдання, за результатами якого буде вирішено, кому дістанеться бонус і хто отримає запрошення на стажування.

Postindustria School запрошує початківців-розробників і студентів 3-4 курсу, які володіють англійською мовою не нижче рівня Intermediate (необхідні вміння: читати документацію, книги і вивчати відеокурси англійською).

Нам потрібні хлопці з базовими розуміннями основ розробки на будь-якій мові програмування, які зацікавлені в своєму професійному розвитку і готові серйозно над цим працювати.

Плюсом буде: участь в олімпіадах, студентських проектах по розробці, фріланс-проектах і т.п.

Дедлайн прийому заявок:10 липня 2019 року.

Старт навчання:15 липня 2019 року

Локації: Херсон, Миколаїв.

Сайт з інформацією для подачі заявок на навчання за посиланням.