Поспішайте взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських стартапів!

Нагадуємо, що вже завтра, 20 липня 2019 року, – останній день подачі заявок на Міжнародний конкурс студентських стартапів-2019!

Конкурс для всіх студентів або випускників, які будуть реалізовувати одну з 17 стійких цілей ООН в рамках свого стартапу.

Переваги: головний приз становить 15 000 доларів США, а кожен фіналіст отримує грант в розмірі 1000 доларів США. Кращі 40 університетських стартапів з усього світу зберуться з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року.

Університетський чемпіонат світу з стартапу працює вже п’ять років. Їхня мета – представити цікаві університетські стартапи з усього світу.

Вимоги:

• ви повинні бути студентом, мати студента в своїй команді або мати вищу освіту (не менше 2 років);
  • у студентів має бути як мінімум 2 співзасновники;
  • реалізація у старапі 1 з 17 цілей ООН в сфері сталого розвитку в рамках їхнього запуску.

Переваги участі у конкурсі:

• доступ до інших талановитих стартапів зі всього світу;
  • представлення свого стартапу на High Tech Summit;
  • грант у розмірі 1000 доларів США без будь-яких умов;
  • головний приз становить 15 000 доларів США.

Детальніше за посиланням.

Встигніть взяти участь!