Поспішайте взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських стартапів!


Нагадуємо, що вже завтра, 20 липня 2019 року, – останній день подачі заявок на Міжнародний конкурс студентських стартапів-2019!

Конкурс для всіх студентів або випускників, які будуть реалізовувати одну з 17 стійких цілей ООН в рамках свого стартапу.

Переваги: головний приз становить 15 000 доларів США, а кожен фіналіст отримує грант в розмірі 1000 доларів США. Кращі 40 університетських стартапів з усього світу зберуться з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року.

Університетський чемпіонат світу з стартапу працює вже п’ять років. Їхня мета – представити цікаві університетські стартапи з усього світу.

Вимоги:

  • ви повинні бути студентом, мати студента в своїй команді або мати вищу освіту (не менше 2 років);
  • у студентів має бути як мінімум 2 співзасновники;
  • реалізація у старапі 1 з 17 цілей ООН в сфері сталого розвитку в рамках їхнього запуску.

Переваги участі у конкурсі:

  • доступ до інших талановитих стартапів зі всього світу;
  • представлення свого стартапу на High Tech Summit;
  • грант у розмірі 1000 доларів США без будь-яких умов;
  • головний приз становить 15 000 доларів США.

Детальніше за посиланням.

Встигніть взяти участь!

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …