Поради, щодо того, як безпечно провести відеоконференцію в Zoom


У зв’язку з карантином люди з усього світу почали активно використовувати сервіс відеоконференцій Zoom для спілкування з близькими та колегами. Тролі теж вирішили не відставати від загальних тенденцій.

 

За словами The New York Times, почастішали випадки «зумбобмбінгу» — тролі підключаються до публічних відеоконференцій і транслюють шок-контент за допомогою функції показу екрана.

    DSS 380 – школа цифрової безпеки в Україні, пропонує 5 поряд, щоб тролі не зірвали вашу відеоконференцію, і вказує, які саме налаштування потрібно змінити:

  1. Вимкніть функцію показу екрана для всіх, крім організатора.
  2. Вимкніть можливість приєднуватися до розмови раніше за організатора.
  3. Призначте співорганізатора, який також зможе показувати свій екран або слідкувати за порядком.
  4. Вимкніть функцію передачі файлів, щоб ніхто не розсилав учасникам файли, заражені вірусами.
  5. Вимкніть функцію «Дозволити видаленим учасникам знову приєднуватися», щоб тролі не поверталися до ваших колів.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …