Поради, щодо того, як безпечно провести відеоконференцію в Zoom


У зв’язку з карантином люди з усього світу почали активно використовувати сервіс відеоконференцій Zoom для спілкування з близькими та колегами. Тролі теж вирішили не відставати від загальних тенденцій.

 

За словами The New York Times, почастішали випадки «зумбобмбінгу» — тролі підключаються до публічних відеоконференцій і транслюють шок-контент за допомогою функції показу екрана.

    DSS 380 – школа цифрової безпеки в Україні, пропонує 5 поряд, щоб тролі не зірвали вашу відеоконференцію, і вказує, які саме налаштування потрібно змінити:

  1. Вимкніть функцію показу екрана для всіх, крім організатора.
  2. Вимкніть можливість приєднуватися до розмови раніше за організатора.
  3. Призначте співорганізатора, який також зможе показувати свій екран або слідкувати за порядком.
  4. Вимкніть функцію передачі файлів, щоб ніхто не розсилав учасникам файли, заражені вірусами.
  5. Вимкніть функцію «Дозволити видаленим учасникам знову приєднуватися», щоб тролі не поверталися до ваших колів.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …