Поради для студентів-правників для отримання досвіду роботи


Попри невпинний розвиток суспільства досі існує думка, що студенту чи молодому спеціалісту отримати роботу без досвіду майже неможливо. Проте чимало українських компаній чи приватних юристів пропонують стажування або інші форми зайнятості для студентів, які не хочуть припиняти навчання і при цьому мають намір отримувати цінний досвід в сфері юриспруденції.

Саме тому пропонуємо 4 поради для студентів-правників для отримання досвіду роботи.

  1. Стажування.

Багато компаній бере під своє крило молодих спеціалістів, яким доручає нескладні справи, щоб перевірити їхні навички та знання і поступово підвищувати рівень поставлених задач. Проте варто пам’ятати, що стажування зазвичай не оплачується, бо головною нагородою за старання  є досвід.

  1. Робота з частковою зайнятістю.

На відмінну від стажування за виконані завдання ви зможете отримати платню, проте обов’язків та відповідальності буде більше. Крім того деякі фірми пропонують офіційне працевлаштування, що забезпечує вам запис в трудову книжку та збільшення офіційного стажу роботи.

  1. Клуб майбутніх адвокатів.

Метою клубу майбутніх адвокатів є об’єднання осіб, які в майбутньому мають намір стати адвокатами. Членами Клубу можуть бути як студенти, що здобувають юридичну освіту, так і юристи, які вже практикують в галузі права. Ви зможете взяти участь у заходах, що проводить Клуб та Асоціація адвокатів України (конференції, семінари, круглі столи тощо), а також отримувати методичну допомогу при підготовці до складання іспитів для отримання свідоцтва про право зайняття адвокатською діяльністю.

  1. Міжнародні програми.

Якщо юриспруденція в Україні для вас не приваблива, можна стати учасником міжнародних програм, що містять тренінги, стажування в міжнародних компаніях, отримання стипендій чи участь у конференціях. Їх можна знайти на сайті Європейської асоціації студентів права ELSA, яка має свої осередки і в Україні.

Окрім вище зазначених порад, існує таке поняття, як «хибне портфоліо» – це добірка робіт, які ви виконали, поставивши собі завдання показати всю свою майстерність, тобто ці роботи не були вам замовлені, ви самостійно придумали завдання, тему, ситуацію тощо. Таким чином ви можете показати все, що вмієте.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …