Поради, аби літо проходило цікаво та корисно


Якщо ви досі не знайшли  слушного моменту, щоб почати жити так, як давно хотілося, треба починати негайно. Ми зібрали  декілька гарних  звичок, щоб літо проходило цікаво та корисно.

Ранні підйоми

Якщо ви ніяк не могли виробити звичку вставати вранці без будильника – найкраще це зробити влітку. Адже набагато приємніше прокидатися, коли за вікном розсвітало, аніж серед темного осіннього ранку під стукіт дощу.

Заняття спортом на свіжому повітрі

Одне з найкращих рішень, наприклад, почати бігати.  Саме цей вид спорту залучає всі групи м’язів та позитивно впливає на вашу розумову діяльність. Літом можливо бігати, як ранком, так і у вечірній час.

Збільшення фізичної активності

Можливо заняття спортом, зокрема бігом, то не ваше, тоді спробуйте збільшити кількість своїх піших прогулянок. Ходіть пішки настільки багато, наскільки це буде можливо. Під час прогулянки насолоджуйтесь своїм маршрутом, розглядайте будинки і людей, прислухайтеся до вуличних розмов та музики.

lito-1-e1529516831461-1280x720.jpg (900×506)

Навчання

Літо – це  кращий час для вдосконалення набутих за рік знань та здобуття нових. Літні вечори довгі й після пішої прогулянки у вас точно залишиться час прослухати онлайн-курс, прочитати корисну книгу чи хоча б подивитися іноземний фільм без перекладу.

Здорове харчування

 Літо – найкраща пора для переходу на здорове харчування. Адже зараз майже на кожному кроці можна придбати свіжі овочі чи фрукти, які приносять максимум користі організму з мінімумом калорій. Беріть свіжі фрукти для перекусу на роботі, замініть овочевим салатом вечерю – і до осені правильне та легке харчування увійде вам у звичку.

lito.jpg (900×444)

Подорожі Україною

В Україні багато мальовничих міст, які невідомі всім туристам: зазирніть в інтернет та оберіть на карті те, що до вподоби саме вам. На шляху до обраного туристичного об’єкта, ви зрозумієте, що красу можливо знайти скрізь і для цього не обов’язково потрібно виїжджати за межі країни.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут