Тетяна Семенівна Попова


доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки
факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили
кандидат педагогічних наук

Освіта і професійний шлях

У 1978 р. закінчила Санкт-Петербузький державний універсистет культури та мистецтв за фахом «Бібліотекознавство та бібліографія». Понад 20 років працювала у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв в якості викладача дисциплін книгознавчого циклу. Протягом 10 років з них очолювала факультет документознавства та бібліотечно-інформаційних систем. В ЧНУ імені Петра Могили працює з 2004 року. Доцент Попова є учасником багатьох міжнародних конференцій, має наукові публікації у фахових виданнях України та Росії, є співавтором навчального посібника з основ наукових досліджень у соціальній роботі.

Викладає дисципліни: «Психологія», «Аналітико-дослідницька діяльність соціальних служб», «Соціальна робота з різними групами клієнтів», «Соціально-правовий захист дитинства».

Здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів різних кваліфікаційних рівнів.

 

Захист дисертації

1987 р. – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за фахом «Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія».

 

Вчене звання

1996 р. – отримала наукове звання доцента.

 

Коло наукових інтересів: питання професійної підготовки фахівців з соціальної роботи.

 

Телефон: (0512) 76-92-82

Електронна адреса: gmuzun@ukr.net
 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …