Понад 40 наукових доповідей: Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Сучасний науково-педагогічний дискурс окреслення і вирішення соціальних питань»

20 листопада на базі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ІДУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Сучасний науково-педагогічний дискурс окреслення і вирішення соціальних питань», учасниками якої стали студенти, аспіранти, молоді вчені. Цього року конференцію було проведено в режимі онлайн на платформі Zoom.

Конференція організована з метою активізації науково-дослідної роботи молодих вчених та в рамках гранту Міністерства освіти та науки України «Формування концептуальних засад залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України».

З вітальним словом до учасників звернувся в.о. завідувача кафедри Дмитро Сай, який привітав учасників конференції і побажав плідних дискусій, дієвих результатів і наснаги у новаторському пошуку.

Відповідно до галузевої тематики наукових доповідей була спланована робота 3-х секцій:

• залучення активної молоді до вирішення соціальних питань громадянського суспільства;
  • інновації соціальної роботи в умовах викликів сьогодення;
  • соціальний контекст публічного управління та адміністрування.

Цього року до участі у конференції подано понад 40 тез доповідей. Взяли участь молоді вчені, аспіранти та студенти різних спеціальностей та навчальних закладів м. Миколаєва.

Відео конференції можна переглянути за посиланням.