Понад 20 провідних компаній міста, ток-шоу та тренінги: у Могилянці відбувся День кар’єри

У ЧНУ імені Петра Могили 19 лютого відбувся День кар’єри. Це щорічний масштабний захід, який збирає у стінах миколаївської Могилянки представників різних фірм та компаній, які мають змогу поспілкуватися зі своїми потенційними робітниками – студентами ЧНУ імені Петра Могили, школярами та іншими зацікавленими мешканцями міста.

Організаторами заходу виступив Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили на чолі з директором Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Ганною Норд.

Урочисте відкриття Дня кар’єри пройшло в читальній залі ЧНУ імені Петра Могили. Вступним словом привітали присутніх ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко та голова Миколаївської міської ради Олександр Сєнкевич.

Після відкриття почалось ток-шоу «Свобода вибору», де в інтерактивній формі відбулись знайомство з діяльністю провідних роботодавців, а також презентації компаній та організацій. Ток-шоу було поділене на три панелі, на кожній з яких виступали різні спікери. Обговорювали  стратегії працевлаштування молоді, кар’єрні можливості для фахівців у реальному секторі та кар’єру в IT. Запис трансляції ток-шоу можна переглянути на ютуб-каналі університету PetroMohylaTV.

Цього року у Дні кар’єри взяли участь представники більше 20 організацій-роботодавців. Серед них:

• «PepsiCo Україна»;
  • «GlobalLogic»;
  • АБ «Украгазбанк»,
  • Beetroot Academy.

Усі ці компанії представляли свої організації у холі 5 корпусу на ярмарку вакансій. Там студенти мали змогу безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями, дізнатися про вакансії та навички, необхідні для того, аби обіймати ту чи ту посаду. Таким чином відбулася презентація актуального ринку праці, а усі зацікавлені можуть дізнатися про можливості працевлаштування та перспективи професійного розвитку.

Предствники копманій розповіли, яких співробітників хочуть басити у себе:

«Зараз у будь-якій сфері (не тільки в банківській) найголовніші якості – це орієнтація на результат, здатність позитивно сприймати зміни, гнучкість, здатність чудово взаємодіяти в робочій атмосфері. Саме на таких співробітників ми чекаємо. Усьому іншому ми навчимо. У нас дуже багато працюють в системі студентів, які  благополучно з нами закінчили інститут і вже зробили у нас кар’єру», – розповідає Валерія Кравченко, представник «Ощадбанку», фахівець з підбору персоналу.

«Шукаємо студента, який швидко навчається, тому що  роботи та знань дуже багато, і ми шукаємо, якщо серед студентів, то тих  людей, які будуть віддані цій роботі. Бажано за фахом (комп’ютерним). Якщо маємо великий проєкт, нам буде потрібен «джуніор», але необхідна якась база для того, щоб було легше навчатись», – Анна Шаповаллова, представник агенції FFW в Україні.

Друга частина Дня кар’єри проходила у форматі тренінгів, які розкривали спікери – представники провідних організацій міста. Було представлено три теми:

1. «StartUp: від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартаперів у регіоні» (Братусь Олеся – заступник директора в Регіональному фонді підтримки підприємництва у Миколаївській області).
  2. «Резюме як основний інструмент самомаркетингу» ( Фоменко Наталя – заступник начальника відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості).

1. «Комунікації і технології в фінансових установах» (Від провідних державних банків: Приватбанк, Укргазбанк, Ощадбанк).

Такі заходи – чудова можливість ознайомитися з пропозиціями сучасного ринку праці, а також визначитись з майбутнім місцем працевлаштування.

Більше фото за посиланням.