Поморський Університет в Слупську (Польща) радий вітати студентів на семестровому навчанні 2023-2024!

Поморський Університет в Слупську оголошує набір на семестрове навчання в 2023-2024 навчальному році.

Необхідні документи для участі:

1.Заява на ім’я ректора (з візою декана та фінансово-планового відділу);

2.Скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;

3.CV за структурою Europass (як за посиланням англійською мовою);

4.Motivation Letter (Мотиваційний лист, англійською мовою);

6.Transcript of Records англійською мовою (Виписка оцінок за весь період навчання);

7.Сертифікат, що підтверджує знання англійської мови не нижче рівня В2. У разі відсутності сертифікату, обов’язкова участь у тестуванні.

Подавати документи – до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua ).

Дедлайн подачі документів – 30 листопада 2023 року!

За більш детальною інформацією звертайтеся до до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua ).

Запрошуємо всіх охочих долучитись!