Полєтаєв Олексій Олександрович


кандидат економічних наук, доцент б. в. з.
факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

Стаж педагогічної діяльності більше 10 років. Протягом роботи на кафедрі викладає навчальні дисципліни: «Фінанси», «Ринок страхових послуг», «Бюджетний менеджмент».

У 2011 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності: 08.00.08 гроші, фінанси і кредит, на тему: «Послуги фінансових посередників на ринку цінних паперів». Коло наукових інтересів – фінансове посередництво. Має понад 10 наукових та методичних праць.

Контакти:

Електронна адреса: poletaev.alexei@gmail.com, poletaev.alexi@outlook.com

 

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …