Польські студії Українсько-Польського Інституту ЧНУ імені Петра Могили: відбулась презентація

16 лютого 2023 року в межах Польських студій Українсько-Польського Інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили  відбулась презентація на тему «Польські програми академічних обмінів для студентів та співробітників».

Спікерка заходу − Олена Філімонова, кандидат економічних наук, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили.

Учасники зустрічі мали унікальну нагоду ознайомитись з можливостями й умовами Програм, які фінансуються польським урядом і відповідними інституціями та сприяють інтернаціоналізації вищої освіти.

До уваги слухачів було презентовано такі академічні програми:

• стипендіальна програма Полоніста;
  • курси NAWA для студентів і науковців;
  • стипендією імені Станіслава Уляма;
  • Польсько-Українські дослідницькі проєкти;
  • програми особового обміну студентами та науковцями у рамках двосторонньої співпраці тощо.

Повний текст презентації розміщено тут.