Польська гостьова лекція в ЧНУ імені Петра Могили (кафедра економіки та підприємництва)

21 жовтня 2020 року для студентів 515-М групи спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбулася гостьова лекція з дисципліни «Управління товарним асортиментом». Заняття на тему «Сутність управління товарним асортиментом в польському гіпермаркеті “ТESCO”» пройшла в онлайн-режимі.

1.png

Гостьова лекція організована на засадах укладеного двостороннього  договору між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили  та польською торговою мережею «ТESCO» (Polska Sp. z o.o.  м. Познань,  вулиця Сербська 7). Проводила лекцію  досвідчений висококваліфікований фахівець, начальник відділу продовольчих товарів гіпермаркету «ТESCO» – Анна Василенко.

Під час лекції були розглянуті особливості управління товарним асортиментом у польському гіпермаркеті, сутність яких полягає в мистецтві організації маніпуляційного асортименту, спрямованого на психологію споживачів. Лектор пояснила його дію на прикладі сезонного та  позасезонного товару магазину.

2.png

3.jpg

Вагомою складовою лекції стала презентація мобільного додатку TescoInform у смартфоні, яким користуються в гіпермаркеті мерчендайзери та інші фахівці торгового залу з метою швидкого та ефективного управління асортиментом товару в роздріб. Цей мобільний додаток викликав активну зацікавленість аудиторії.

Завдяки заняттю студенти мали змогу отримати сучасні теоретико-практичні знання, які безпосередньо пов’язані з їхньою майбутньою професійною діяльністю.

4.png

5.png