Польська гостьова лекція в ЧНУ імені Петра Могили (кафедра економіки та підприємництва)


21 жовтня 2020 року для студентів 515-М групи спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбулася гостьова лекція з дисципліни «Управління товарним асортиментом». Заняття на тему «Сутність управління товарним асортиментом в польському гіпермаркеті “ТESCO”» пройшла в онлайн-режимі.

1.png

 

Гостьова лекція організована на засадах укладеного двостороннього  договору між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили  та польською торговою мережею «ТESCO» (Polska Sp. z o.o.  м. Познань,  вулиця Сербська 7). Проводила лекцію  досвідчений висококваліфікований фахівець, начальник відділу продовольчих товарів гіпермаркету «ТESCO» – Анна Василенко.

Під час лекції були розглянуті особливості управління товарним асортиментом у польському гіпермаркеті, сутність яких полягає в мистецтві організації маніпуляційного асортименту, спрямованого на психологію споживачів. Лектор пояснила його дію на прикладі сезонного та  позасезонного товару магазину.

2.png

3.jpg

 

Вагомою складовою лекції стала презентація мобільного додатку TescoInform у смартфоні, яким користуються в гіпермаркеті мерчендайзери та інші фахівці торгового залу з метою швидкого та ефективного управління асортиментом товару в роздріб. Цей мобільний додаток викликав активну зацікавленість аудиторії.

Завдяки заняттю студенти мали змогу отримати сучасні теоретико-практичні знання, які безпосередньо пов’язані з їхньою майбутньою професійною діяльністю.

4.png

5.png

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …