Політологи ЧНУ імені Петра Могили серед переможців за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентськіх наукових робіт


У четвер, 2 квітня 2020 року, відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології. Чорноморський національний університет імені Петра Могили представляв студент-політолог п’ятого курсу – Клименко Дмитро.

Завершальна конференція,в цьому році, проводилася у незвичному форматі, замість великого залу Чернівецького національного університету – здійснювалася онлайн-трансляція  та презентація своїх робіт учасниками з власних персональних комп’ютерів.

Всього під час конференції було презентовано 14 робіт у різних наукових напрямках – від сфери національної безпеки до процесів  діджиталізації. За результатами оцінювання наш магістрант Дмитро Клименко посів почесне 2 місце, виборовши його своєю роботу, в якій були дослідженні питання впливу інтернет-медіа на громадську думку в сучасній Україні. Дмитро здійснив своє дослідження під науковим керівництвом доцента кафедри політичних наук В. Є. Курилло.

Отож, вітаємо наших політологів з чергою перемогою в одному з найпрестижніших студентських конкурсів України.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …