Політологи ЧНУ імені Петра Могили серед переможців за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентськіх наукових робіт


У четвер, 2 квітня 2020 року, відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології. Чорноморський національний університет імені Петра Могили представляв студент-політолог п’ятого курсу – Клименко Дмитро.

Завершальна конференція,в цьому році, проводилася у незвичному форматі, замість великого залу Чернівецького національного університету – здійснювалася онлайн-трансляція  та презентація своїх робіт учасниками з власних персональних комп’ютерів.

Всього під час конференції було презентовано 14 робіт у різних наукових напрямках – від сфери національної безпеки до процесів  діджиталізації. За результатами оцінювання наш магістрант Дмитро Клименко посів почесне 2 місце, виборовши його своєю роботу, в якій були дослідженні питання впливу інтернет-медіа на громадську думку в сучасній Україні. Дмитро здійснив своє дослідження під науковим керівництвом доцента кафедри політичних наук В. Є. Курилло.

Отож, вітаємо наших політологів з чергою перемогою в одному з найпрестижніших студентських конкурсів України.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …