Політологи ЧНУ імені Петра Могили серед переможців за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентськіх наукових робіт

У четвер, 2 квітня 2020 року, відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології. Чорноморський національний університет імені Петра Могили представляв студент-політолог п’ятого курсу – Клименко Дмитро.

Завершальна конференція,в цьому році, проводилася у незвичному форматі, замість великого залу Чернівецького національного університету – здійснювалася онлайн-трансляція  та презентація своїх робіт учасниками з власних персональних комп’ютерів.

Всього під час конференції було презентовано 14 робіт у різних наукових напрямках – від сфери національної безпеки до процесів  діджиталізації. За результатами оцінювання наш магістрант Дмитро Клименко посів почесне 2 місце, виборовши його своєю роботу, в якій були дослідженні питання впливу інтернет-медіа на громадську думку в сучасній Україні. Дмитро здійснив своє дослідження під науковим керівництвом доцента кафедри політичних наук В. Є. Курилло.

Отож, вітаємо наших політологів з чергою перемогою в одному з найпрестижніших студентських конкурсів України.