Політологи ЧНУ імені Петра Могили беруть активну участь у політичному житті України

Навіть попри коронавірус політичне життя в Україні не зупиняється. А політологи Чорноморського національного університету імені Петра Могили тримають руку на пульсі подій.

У середу, 20 травня, випускники спеціальності «Політологія» Крістіна Бердинських та Віталій Тисячний взяли участь у зустрічі Президента України з журналістами у Маріїнському парку та мали нагоду поставити гострі та актуальні питання голові держави – Володимиру Зеленському.

Запитання від Крістіни Бердинськихпосилання на відео

За межами ж Маріїнського парку, у різних регіонах країни, відбувалися акції протесту, які для телеканалу «Суспільне. Миколаїв» прокоментував доцент кафедри політичних наук Роман Чупрін.

«Останні події, останні акції, які можна спостерігати в масштабах практично всієї України, через велику кількість регіональних акцентів вказують на те, що ми вступаємо у хвилю нової виборчої кампанії.

Вже восени 2020 на всю країну чекають чергові місцеві вибори, і ми бачимо, що вже зараз йде боротьба за той сюжет, який буде головним у протистоянні політичних сил.

Можливо, поки це ще не так відчутно, але на нас очікує абсолютно нова кампанія – у силу нового виборчого законодавства. І політичні партії вже готуються до цього, адже в нинішніх умовах кожні вибори – це наче маленький референдум стосовно якогось конкретного питання або стосовно довіри чи недовіри до конкретних осіб. Тому на самому початку кампанії принципово важливо, яке саме питання буде винесено на цей «референдум». Останні акції протесту якраз і є боротьбою за те, щоб зайняти інформаційне поле».

Сюжет «Суспільне. Миколаїв»посилання на відео