Політологи ЧНУ імені Петра Могили беруть активну участь у політичному житті України


Навіть попри коронавірус політичне життя в Україні не зупиняється. А політологи Чорноморського національного університету імені Петра Могили тримають руку на пульсі подій.

У середу, 20 травня, випускники спеціальності «Політологія» Крістіна Бердинських та Віталій Тисячний взяли участь у зустрічі Президента України з журналістами у Маріїнському парку та мали нагоду поставити гострі та актуальні питання голові держави – Володимиру Зеленському.

Запитання від Крістіни Бердинськихпосилання на відео

За межами ж Маріїнського парку, у різних регіонах країни, відбувалися акції протесту, які для телеканалу «Суспільне. Миколаїв» прокоментував доцент кафедри політичних наук Роман Чупрін.

«Останні події, останні акції, які можна спостерігати в масштабах практично всієї України, через велику кількість регіональних акцентів вказують на те, що ми вступаємо у хвилю нової виборчої кампанії.

Вже восени 2020 на всю країну чекають чергові місцеві вибори, і ми бачимо, що вже зараз йде боротьба за той сюжет, який буде головним у протистоянні політичних сил.

Можливо, поки це ще не так відчутно, але на нас очікує абсолютно нова кампанія – у силу нового виборчого законодавства. І політичні партії вже готуються до цього, адже в нинішніх умовах кожні вибори – це наче маленький референдум стосовно якогось конкретного питання або стосовно довіри чи недовіри до конкретних осіб. Тому на самому початку кампанії принципово важливо, яке саме питання буде винесено на цей «референдум». Останні акції протесту якраз і є боротьбою за те, щоб зайняти інформаційне поле».

Сюжет «Суспільне. Миколаїв»посилання на відео

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …