Політологи ЧНУ імені Петра Могили беруть активну участь у політичному житті України


Навіть попри коронавірус політичне життя в Україні не зупиняється. А політологи Чорноморського національного університету імені Петра Могили тримають руку на пульсі подій.

У середу, 20 травня, випускники спеціальності «Політологія» Крістіна Бердинських та Віталій Тисячний взяли участь у зустрічі Президента України з журналістами у Маріїнському парку та мали нагоду поставити гострі та актуальні питання голові держави – Володимиру Зеленському.

Запитання від Крістіни Бердинськихпосилання на відео

За межами ж Маріїнського парку, у різних регіонах країни, відбувалися акції протесту, які для телеканалу «Суспільне. Миколаїв» прокоментував доцент кафедри політичних наук Роман Чупрін.

«Останні події, останні акції, які можна спостерігати в масштабах практично всієї України, через велику кількість регіональних акцентів вказують на те, що ми вступаємо у хвилю нової виборчої кампанії.

Вже восени 2020 на всю країну чекають чергові місцеві вибори, і ми бачимо, що вже зараз йде боротьба за той сюжет, який буде головним у протистоянні політичних сил.

Можливо, поки це ще не так відчутно, але на нас очікує абсолютно нова кампанія – у силу нового виборчого законодавства. І політичні партії вже готуються до цього, адже в нинішніх умовах кожні вибори – це наче маленький референдум стосовно якогось конкретного питання або стосовно довіри чи недовіри до конкретних осіб. Тому на самому початку кампанії принципово важливо, яке саме питання буде винесено на цей «референдум». Останні акції протесту якраз і є боротьбою за те, щоб зайняти інформаційне поле».

Сюжет «Суспільне. Миколаїв»посилання на відео

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …