Полегшуємо вивчення англійської


Понад 1,3 млрд людей розмовляють китайською, що робить цю мову незаперечним лідером. Однак англійська має набагато більше значення у світі. 196 країн світу офіційно визнали англійську другою мовою. Це мова дипломатії, бізнесу, науки та інших важливих сфер. Сьогодні 1,5 млрд людей вже знають англійську і приблизно 1 млрд починають вчити. Чи будете ви одним з них?

Причин для вивчення англійської багато – професійні перспективи, подорожі, література в оригіналі, але не менше і причин, аби відтягувати удосконалення мови. Можливо, хтось скаже, що це вже не актуально, але для когось тема вивчення мови все-таки залишається болючою. Ось деякі поради, аби виправити це.

  1. Вивчай у колі однодумців

Якщо вивчати самотужки не виходить і завжди хочеться відкласти вивчення до наступного понеділка/місяця/року, то тут насправді лінь бере гору. Найкраще записатися в групу з вивчення англійської мови. По-перше, робота в невеликих групах допомагає краще засвоювати матеріал. Також можна вчитися на помилках одногрупників або попросити поради. Можна займатися разом у колі друзів, але в такому разі варто робити все без пропусків, адже якщо один з вас вирішить прогуляти заняття, а інший погодиться – то може не так сильно і хотілось?

 

  1. Обирай професію, де є вивчення англійської

Не обов’язково ставати філологом, аби вивчати англійську. Зараз майже всі спеціальності передбачають вивчення цієї мови. Тому, обираючи навчання, варто переглядати плани роботи з конкретної спеціальності і дивитися чи достатньо там вивчення англійської. Якщо ні – всі інші пункти цього списку допоможуть.

  1. Читай англійською

Якщо дивитися фільм англійською або слухати музику – це допомагає запам’ятовувати на слух. Але також не варто забувати про книжки. Читання – процес, який ви можете налаштувати під себе. Не зрозумів – перечитав. Щось забув – повернувся назад. Такий спосіб допоможе розвинути розуміння тексту. Корисна порада: не варто перекладати кожне незрозуміле слово. Іноді інтуїтивно можна зрозуміти, що означають незнайомі «закарлючки» і тоді процес розуміння пришвидшиться. І ще один плюс на користь цього пункту –  почитати в оригіналі класичні твори літератури. Чим не добре?

 

  1. Дивись ютуб англійською

Ютуб – мережа, де можна знайти блогерів, які записують відео англійською. Блогери допоможуть зрозуміти просту розмовну мову. Функція субтитрів полегшить сприйняття малозрозумілих слів, а якщо обрати тему до душі – то це буде одним задоволенням. Якщо це ще складно, то можна знайти уроки з англійської мови на Ютуб, починаючи з найпростішого рівня.

І не забудьте  про головне – мотивацію. Погодьтеся, якщо через кілька місяців вам потрібно буде їхати в іншу країну, то ви будете більше вмотивовані до вивчення мови, ніж якщо ви вчите її і навіть не плануєте використовувати її в майбутньому. Тож визначіться зі своєю і вперед! Успіхів!

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут