ПОЕТИЧНИЙ КОНКУРС «ЗЕЛЕНА КНИГА – 2017»


Шановні друзі!
Звертаємо вашу увагу, що термін подачи робіт на поетичний конкурс “ЗЕЛЕНА КНИГА – 2017” подовжено до 31 березня 2017 року.

Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаєва і Миколаївська обласна організація Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» оголошують

ПОЕТИЧНИЙ КОНКУРС «ЗЕЛЕНА КНИГА – 2017»


Організатори конкурсу: департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, управління екології та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, Центральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького м. Миколаєва, Миколаївська обласна організація ВТС «Конгрес літераторів України», Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА.

Конкурс проводиться з метою виявлення талановитої, літературно обдарованої молоді, здатної образно, лаконічно і влучно втілювати своє сприйняття навколишнього світу в друковане слово, висловлювати свою громадянську позицію; привернення уваги досвідчених майстрів словесності до тематики екології та природоохоронної діяльності. Проведення Конкурсу сприяє поширенню екологічних знань про рідне місто, вихованню дбайливого ставлення до живої природи Миколаєва, Миколаївщини та України.

СТРОКИ ПРОВЕДЕНИЯ
Подача конкурсних творів: 10 лютого – 31 березня 2017 року.
Оголошення підсумків конкурсу: 5 квітня 2017 року.

Урочисте нагородження переможців відбудеться під час XV виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга» (квітень 2017 року).

УМОВИ КОНКУРСУ
Конкурсна поетична добірка повинна містити 3-5 віршів, загальним обсягом не більше 5 сторінок комп’ютерного тексту.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ
Учасником поетичного конкурсу може бути будь-який автор, який проживає в Миколаївській області або народився. Допускається надання робіт під псевдонімами.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ ТВОРІВ
Мова поетичних творів — українська чи російська. Основна умова — розкриття у своїх творах теми гармонійних взаємин живої та неживої природи; любові до природних багатств, зокрема рослинного світу, рідного міста і краю, як до батьківської домівки, в якій живемо. Обмежень за формою, жанром, напрямками — немає. На конкурс не приймаються твори, що містять політичну, релігійну та іншого роду пропаганду; заклики до національної ворожнечі, насильства, сепаратизму; ненормативну лексику; порушують авторське право.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ
Матеріали подаються на конкурс в електронному вигляді у двох додатках:
1. Заявка в довільній формі із зазначенням відомостей про учасника і контактною інформацією.
2. Конкурсні твори. Шрифт — будь-який, розмір шрифту — 12, інтервал між рядками — одинарний. Текст повинен містити ім’я автора, поетичні твори та рік їх створення.
Усі конкурсні матеріали необхідно надсилати за адресою: greenbook2017@yandex.ua

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ
Члени журі оцінюють конкурсні твори анонімно. Переможці конкурсу визначаються за сумою балів. Автори, які посіли призові місця, нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Допускається нагородження дипломами в спеціально заснованих номінаціях. Твори переможців будуть опубліковані в спеціальному поетичному альманасі, рекомендовані в інші друковані видання.
Автори, які подають свої твори на конкурс, погоджуються на їх публікацію у виданнях, що висвітлюють даний конкурс, і не претендують на виплату авторського гонорару. Кожному автору буде надано безкоштовний авторський примірник.

ЖУРІ КОНКУРСУ
Голова журі: Олексій Торхов.
Члени журі: Володимир Пучков, Сергій Піскурьов, Ксана Коваленко.

Події та оголошення


листопада
27
Розклад підготовчих курсів

Розклад підготовчих курсів (субота) Розклад підготовчих курсів (будні)

жовтня
23
Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

  Шановні колеги! У рамках підтримки Руху відкритого доступу наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили пропонує Вам серію вебінарів від фахівців Scopus  та Web of Science, що відбудуться 23-25 жовтня 2018  Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, присвячений Руху Відкритого Доступу до …

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на другий семестр 2018-2019 навчального року в Університеті Кадісу, Іспанія

Студенти програми Erasmus + КА107 отримують стипендію для проходження навчання. Стипендія не покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном. Усі студенти, які бажають взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до міжнародного …