Подяка Національному центру Олександра Довженка - ЧНУ iм. Петра Могили

Подяка Національному центру Олександра Довженка

Національний Центр Олександра Довженка передав Центру українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили низку своїх видань. Це, зокрема, каталоги українських фільмів 2012-2014 рр., колективну монографію «Кінематографічна ревізія Донбасу», видання «Ентузіязм: симфонія Донбасу», а також колекції DVD-дисків «Іван Миколайчук», «Юрій Іллєнко».

Ці матерали будуть використовуватися в рамках роботи Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили, а також у навчальній, науковій, виховній роботі зі студентами гуманітарних спеціальностей нашого університету.

Висловлюємо вдячність генеральному директору ДП «Національний центр Олександра Довженка» І. Козленку та керівникові промоційного відділу О. Миколишин за надані видання та сподіваємося на подальшу співпрацю між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Національним центром Олександра Довженка.

tsentr

tsentr1

квітня
Наукова конференція “Слов’янські студії”

21–22 квітня 2017 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться ІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янські студії», присвячена 150-річчю заснування Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова.

червня
Ольвійський форум-2017!

Організатори конференції мають за честь запросити Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ольвійський форум-2017: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», яка відбудеться 8-11 червня 2017 р. (м. Миколаїв, с.м.т. Коблеве, Україна).

квітня
Кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”

О 15.30 у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”. Документальний фільм “Жінки Майдану” присвячено ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні.