Подяка Національному центру Олександра Довженка - ЧНУ iм. Петра Могили

Подяка Національному центру Олександра Довженка

Національний Центр Олександра Довженка передав Центру українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили низку своїх видань. Це, зокрема, каталоги українських фільмів 2012-2014 рр., колективну монографію «Кінематографічна ревізія Донбасу», видання «Ентузіязм: симфонія Донбасу», а також колекції DVD-дисків «Іван Миколайчук», «Юрій Іллєнко».

Ці матерали будуть використовуватися в рамках роботи Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили, а також у навчальній, науковій, виховній роботі зі студентами гуманітарних спеціальностей нашого університету.

Висловлюємо вдячність генеральному директору ДП «Національний центр Олександра Довженка» І. Козленку та керівникові промоційного відділу О. Миколишин за надані видання та сподіваємося на подальшу співпрацю між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Національним центром Олександра Довженка.

tsentr

tsentr1

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.