Подяка Національному центру Олександра Довженка - ЧНУ iм. Петра Могили

Подяка Національному центру Олександра Довженка

Національний Центр Олександра Довженка передав Центру українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили низку своїх видань. Це, зокрема, каталоги українських фільмів 2012-2014 рр., колективну монографію «Кінематографічна ревізія Донбасу», видання «Ентузіязм: симфонія Донбасу», а також колекції DVD-дисків «Іван Миколайчук», «Юрій Іллєнко».

Ці матерали будуть використовуватися в рамках роботи Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили, а також у навчальній, науковій, виховній роботі зі студентами гуманітарних спеціальностей нашого університету.

Висловлюємо вдячність генеральному директору ДП «Національний центр Олександра Довженка» І. Козленку та керівникові промоційного відділу О. Миколишин за надані видання та сподіваємося на подальшу співпрацю між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Національним центром Олександра Довженка.

tsentr

tsentr1

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ!

Як відомо 23.01.2017 у дію вступив наказ Ректора, щодо зміни графіку навчання для збільшення великої перерви з 40 до 60 хв. Після чого Студентська колегія ЧНУ ім. Петра Могили отримала велику кількість скарг від студентів та декілька заяв, після чого …

Конференції «Інтелектуальні інформаційні системи – 2017»

15-17 лютого 2017 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів: «Інтелектуальні інформаційні системи» за участю представників Херсонського національного технічного університету, Черкаського державного технологічного університету та ТОВ «ГлобалЛоджик-Україна».