Подяка Національному центру Олександра Довженка

Національний Центр Олександра Довженка передав Центру українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили низку своїх видань. Це, зокрема, каталоги українських фільмів 2012-2014 рр., колективну монографію «Кінематографічна ревізія Донбасу», видання «Ентузіязм: симфонія Донбасу», а також колекції DVD-дисків «Іван Миколайчук», «Юрій Іллєнко».

Ці матерали будуть використовуватися в рамках роботи Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили, а також у навчальній, науковій, виховній роботі зі студентами гуманітарних спеціальностей нашого університету.

Висловлюємо вдячність генеральному директору ДП «Національний центр Олександра Довженка» І. Козленку та керівникові промоційного відділу О. Миколишин за надані видання та сподіваємося на подальшу співпрацю між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Національним центром Олександра Довженка.

tsentr

tsentr1