Подорожуй онлайн до найвизначніших місць та музеїв світу


Карантин заганяє вас у рамки? Ми знаємо як їх розширити!  Ловіть онлайн-ресурси, через які ви зможете познайомитися з світовим мистецтвом не виходячи з дому. Найпопулярніші світові об’єкти та музеї створили власні онлайн-тури. Ви можете ознайомитись з ними за посиланнями:

  • Google Art Project — віртуальна подорож усіма визначними місцями світу.
  • Еuropeana — онлайн-сховище творів мистецтва, літератури, культурних об’єктів та музичних записів більш ніж 2 000 музеїв Європи.
  • Sanctuaries — віртуальний тур підводними водами США, панорами океанічних пейзажів від професійних драйверів. Доступні перегляди з окулярами віртуальної реальності.
  • Museums Authentic Ukraine — віртуальний тур по українських автентичних музеях просто неба.
  • Art UK — великий онлайн-каталог мистецтва Британії. Більше 200 000 об’єктів від головних митців країни, матеріали та статті.

Також дивіться:⠀

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут