Подарунки до фонду Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили

Наукова бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили отримала книги в подарунок від працівників, науковців та випускників нашого університету.

Український культуролог Роман Кісь у своїй добірці книг дослідив зв’язки мови та ментальності, української культури та етносів. Книги є цінним дарунком не лише для науковців та студентів, які вивчають лінгвістику, етнографію чи культурологію, але й для тих, хто цікавиться звичаями, обрядами, ритуалами різних народів.

Фонд бібліотеки Могилянки поповнився також книгами з медицини та екології зокрема англомовними. У підручниках викладено матеріали з основ медико-соціальної роботи, психології, реабілітації, історії медицини, розкриті проблемні питання екології та біології.

Також отримали в подарунок книги з історії України, зокрема Миколаївщини. У них можна знайти важливі відомості з історії нашого краю, а також фото, задокументовані розмови з очевидцями, статті та іншу інформацію, яка є важливою для тих, хто вивчає історію або цікавиться нею.

Цінним дарунком стали книги, у яких містяться розповіді про російсько-українську війну на Донбасі. Книги містять спогади волонтерів, учасників бойових дій, які служили в лавах Збройних сил України у 2014-2015 роках. Це транскрибовані аудіозаписи, де оповідається про будні бойової служби, цінності та життєві засади бійців. Ці книги є актуальними зараз, тому привернули найбільше уваги працівників нашого університету.

Не обійшлося  без художньої літератури. Цього разу це були твори Олени Кравцової, у яких описані життєві історії дорослих та дітей з нотками фантастики та філософії. Художня література є важливою зараз, адже саме читання відволікає нас від буденних справ, надихає, допомагає наповнитися новими життєвими силами.

Запрошуємо всіх охочих завітати до нас та ознайомитися з новими надходженнями!

Ми щиро вдячні за цікаві, цінні та корисні матеріали для нашого університету!