Почесний Знак від Виконавчої Агенції Європейської Комісії

Команда Erasmus+ Жана Моне під координацією професора кафедри екології Олени Мітрясової отримала від Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, м. Брюссель) почесний знак.

Знак являє собою причетність ЧНУ ім. Петра Могили до європейської спільноти, зокрема, програм Європейського Союзу, які спрямовані на реалізацію європейських студій, впровадження кращих практик в сфері безпеки водних ресурсів.

Нині реалізується активна фаза Проекту. У червні 2019 року планується проведення Міжнародної літньої школи із залученням кращих експертів з безпеки водних ресурсів.

Команда Проекту кафедри екології зацікавлена в творчій співдружності і запрошує до участі усіх небайдужих до вивчення екологічних питань!

Нагадаємо, що модуль Жана Моне – один з перших європейських навчальних курсів у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, який діє з метою вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців у галузі екології. Напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію кращих європейських практик з водної безпеки та охорони довкілля за умов євроінтеграції України.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …