Почесний Знак від Виконавчої Агенції Європейської Комісії

Команда Erasmus+ Жана Моне під координацією професора кафедри екології Олени Мітрясової отримала від Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, м. Брюссель) почесний знак.

Знак являє собою причетність ЧНУ ім. Петра Могили до європейської спільноти, зокрема, програм Європейського Союзу, які спрямовані на реалізацію європейських студій, впровадження кращих практик в сфері безпеки водних ресурсів.

Нині реалізується активна фаза Проекту. У червні 2019 року планується проведення Міжнародної літньої школи із залученням кращих експертів з безпеки водних ресурсів.

Команда Проекту кафедри екології зацікавлена в творчій співдружності і запрошує до участі усіх небайдужих до вивчення екологічних питань!

Нагадаємо, що модуль Жана Моне – один з перших європейських навчальних курсів у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, який діє з метою вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців у галузі екології. Напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію кращих європейських практик з водної безпеки та охорони довкілля за умов євроінтеграції України.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.