Почесний Знак від Виконавчої Агенції Європейської Комісії

Команда Erasmus+ Жана Моне під координацією професора кафедри екології Олени Мітрясової отримала від Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, м. Брюссель) почесний знак.

Знак являє собою причетність ЧНУ ім. Петра Могили до європейської спільноти, зокрема, програм Європейського Союзу, які спрямовані на реалізацію європейських студій, впровадження кращих практик в сфері безпеки водних ресурсів.

Нині реалізується активна фаза Проекту. У червні 2019 року планується проведення Міжнародної літньої школи із залученням кращих експертів з безпеки водних ресурсів.

Команда Проекту кафедри екології зацікавлена в творчій співдружності і запрошує до участі усіх небайдужих до вивчення екологічних питань!

Нагадаємо, що модуль Жана Моне – один з перших європейських навчальних курсів у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, який діє з метою вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців у галузі екології. Напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію кращих європейських практик з водної безпеки та охорони довкілля за умов євроінтеграції України.