Почався прийом заявок на навчання або стажування у вишах Латвії – податися можуть студенти та науковці

Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам та вченим продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії. Програма буде реалізована у  2019/2020 навчальному році.

Пропозиція поділена на три блоки:

– стипендії на навчання для студентів, які здобувають рівень бакалавра або магістра;

– стипендії для наукових досліджень, які надаватимуться викладачам та вченим вишів;

– стипендії на участь у літніх школах, на які можуть претендувати студенти, академічні та наукові співробітники закладів вищої освіти.

Подача заявок на отримання стипендії триватиме до 1 квітня 2019 року.

Докладніше про розмір стипендій, умови участі у програмі та термін навчання – можна переглянути на сайті агентства.

З питаннями щодо стипендіальних програм можна звертатись за телефоном +37167814331 або на ел.пошту scholarships@viaa.gov.lv (фахівець Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріка Піра).

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77