Почався прийом заявок на навчання або стажування у вишах Латвії – податися можуть студенти та науковці

Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам та вченим продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії. Програма буде реалізована у  2019/2020 навчальному році.

Пропозиція поділена на три блоки:

– стипендії на навчання для студентів, які здобувають рівень бакалавра або магістра;

– стипендії для наукових досліджень, які надаватимуться викладачам та вченим вишів;

– стипендії на участь у літніх школах, на які можуть претендувати студенти, академічні та наукові співробітники закладів вищої освіти.

Подача заявок на отримання стипендії триватиме до 1 квітня 2019 року.

Докладніше про розмір стипендій, умови участі у програмі та термін навчання – можна переглянути на сайті агентства.

З питаннями щодо стипендіальних програм можна звертатись за телефоном +37167814331 або на ел.пошту scholarships@viaa.gov.lv (фахівець Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріка Піра).

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …