Початок роботи Школи юних бізнесменів

Шкільні канікули… Діти радіють можливості відпочити від навчання та зайнятись цікавими для себе речами. Для батьків, які зайняті роботою, справами, настання канікул викликає занепокоєння. Захопленість дітей гаджетами розвиває окремі здібності, проте хочеться зайняти їх більш корисним.

А як щодо бізнес-школи для дітей під час шкільних канікул?

В інтерактивній та ігровій формах діти ознайомлюються з основами ведення бізнесу, вчаться командній роботі, розвивають креативні здібності. Не потрібні жодні особливі математичні здібності та знання. Лише бажання батьків і дитини весело, корисно та цікаво провести час, отримати корисні навички, познайомитись з новими друзями.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує дітей 8-16 років на бізнес-навчання під час осінніх канікул.

Школа працює з 29 жовтня по 2 листопада 2018 року з 09.00 до 14.00.

Всі заняття проходять в ігровій та інтерактивній формах.