Початок дії інклюзивно-ресурсного центру в ЧНУ ім. П. Могили


Рівний доступ до сучасної та якісної освіти дітей з особливими потребами  –  один з пріоритетних напрямів Миколаївська ОДА в 2018 році. Зокрема, для  створення інклюзивного середовища з обласного бюджету виділили 7 мільйонів гривень, а в травні  Миколаївщина приєдналася до загальнодержавного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується з ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко і за підтримки Фонду Порошенка.

У рамках вищезгаданого проекту, на Миколаївщині створили 18 інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ). Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації уже закуплено і розпочато встановлення сучасного інтерактивного обладнання в цих закладах.

Чорноморський національний університет ім. Петра Могили має в своєму підпорядкуванні Науковий дослідно-практичному центр мережі інклюзивних інтерактивних осередків. Саме у нас готові навчати персонал ІРЦ та надавати найсучасніші методики з роботи з інтерактивним обладнанням, щоб спеціалісти максимально якісно використовувати його можливості в роботі з дітьми.

Варто зазначити, що Миколаївщина одна з найактивніших областей з впровадження інклюзії. Це стосується не лише будівництва ІРЦ, а й переобладнання вже існуючих закладів для осіб з інвалідністю, зокрема, закладів вищої освіти.

Відтак, у ЧНУ ім. Петра Могили є пандуси,  спеціалізовані аудиторії, кімнати особистої гігієни, надається психологічна підтримка, є можливість взяти участь в різних навчальних проектах і молодіжних ініціативах. Понад 300 студентів з особливими освітніми потребами вже отримали освіту на базі Могилянки. Дехто з них – дистанційно, адже в 2011 в університеті році впровадили  віртуальне освітнє середовище Moodle.

 

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …