Початок дії інклюзивно-ресурсного центру в ЧНУ ім. П. Могили

Рівний доступ до сучасної та якісної освіти дітей з особливими потребами  –  один з пріоритетних напрямів Миколаївська ОДА в 2018 році. Зокрема, для  створення інклюзивного середовища з обласного бюджету виділили 7 мільйонів гривень, а в травні  Миколаївщина приєдналася до загальнодержавного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується з ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко і за підтримки Фонду Порошенка.

У рамках вищезгаданого проекту, на Миколаївщині створили 18 інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ). Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації уже закуплено і розпочато встановлення сучасного інтерактивного обладнання в цих закладах.

Чорноморський національний університет ім. Петра Могили має в своєму підпорядкуванні Науковий дослідно-практичному центр мережі інклюзивних інтерактивних осередків. Саме у нас готові навчати персонал ІРЦ та надавати найсучасніші методики з роботи з інтерактивним обладнанням, щоб спеціалісти максимально якісно використовувати його можливості в роботі з дітьми.

Варто зазначити, що Миколаївщина одна з найактивніших областей з впровадження інклюзії. Це стосується не лише будівництва ІРЦ, а й переобладнання вже існуючих закладів для осіб з інвалідністю, зокрема, закладів вищої освіти.

Відтак, у ЧНУ ім. Петра Могили є пандуси,  спеціалізовані аудиторії, кімнати особистої гігієни, надається психологічна підтримка, є можливість взяти участь в різних навчальних проектах і молодіжних ініціативах. Понад 300 студентів з особливими освітніми потребами вже отримали освіту на базі Могилянки. Дехто з них – дистанційно, адже в 2011 в університеті році впровадили  віртуальне освітнє середовище Moodle.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».