Почалася державна атестація наукових напрямів університетів, підпорядкованих МОН


3 серпня 2020 року, на сайті МОН, було розміщено наказ про початок державної атестації наукових напрямів університетів, підпорядкованих МОН.

Державна атестація проводиться відповідно до: Закону України «Про наукову і науково — технічну діяльність»; «Порядку проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності», наказів МОН № 338 від 2019 року та № 994 від 31.07.2020 року.

Державна атестація проводиться експертними групами за сьома науковими напрямами. За її результатами оцінять ефективність наукової діяльності у закладах вищої освіти за останні 5 років.

Для проходження оцінювання ЗВО, до 18 вересня 2020 року, потрібно оновити та подати до МОН в електронному та паперовому вигляді заявку та інформаційні матеріали за 2015-2019 роки.

Оцінювати наукову діяльність вишів будуть за спеціально розробленою методикою. Вона враховує широкий спектр показників: новизну та практичну цінність наукових результатів, інтегрованість у світовий освітньо — науковий простір, перспективи розвитку тощо.

За поданими матеріалами буде автоматично розрахована атестаційна оцінка. Після цього буде проведена експертиза. Для цього МОН здійснило додатковий набір експертів, зокрема іноземних. Після експертного оцінювання результати атестації затверджуватиме атестаційна комісія.

У підсумку кожен напрям буде віднесено до однієї з трьох кваліфікаційних груп – А, Б, В – або визнано не атестованим.

Завершити весь процес цієї хвилі атестації планується до кінця осені.

Джерело

фото.jpg

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут