Платформа “Web of Science”: семінар від “Сlarivate Analytics”

10 квітня у приміщенні вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбувся науковий семінар “Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень”. Лектором виступила кандидат біологічних наук, фахівець із навчання компанії Сlarivate Analytics Ірина Тихонкова.

Відкривав лекцію проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, який підкреслив важливість теми семінару для підвищення рівня наукових досліджень викладачів і аспірантів нашого університету.

Було розглянуто роботу з інформаційною платформою Web of Science, її основну колекцію найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичним інструментом Journal Citation Report, програму для роботи з бібліографією EndNote та ідентифікаторами науковця Researcher та Orcid.

Окрім того, усі охочі дізнались, як знайти якісні, актуальні публікації за вашою темою; як оформити статтю згідно з вимогами певного видання; де краще опублікувати роботу; чи можна вберегтися від хижацьких видань і як не загубитися у світі науковців.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77