Підсумкова сесія МАН перед захистом робіт відділення Хімії і біології, Екології та аграрних наук

7 грудня в ЧНУ імені Петра Могили відбулась підсумкова сесія МАН перед захистом робіт відділення Хімії і біології, Екології та аграрних наук, який відбудеться у першій половині лютого.

На зустрічі представники Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді надали учасникам МАН рекомендації та поради щодо особливостей та правил написання наукових робіт, їхнього захисту, побудови презентації виступу. Учням також розповіли про терміни подачі робіт та про розподіл балів. Представники центру наголосили на тому, що участь у МАН є дуже важливою для учнів 11 класів, адже бали за призові місця враховуватимуться під час вступу до ВНЗ.

Захисти учнівських робіт МАН за напрямами «Екологія» та «Хімія» відбудуться на базі ЧНУ імені Петра Могили.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77