Підсумки 2023 року: волонтери серед нас

Підбиваємо підсумки 2023 року у волонтерських активностях наших студентів, викладачів та співробітників.

Окрім навчання й роботи, кожен із нас велику увагу приділяє громадському життю. Так, у 2023 році волонтерство – не тільки брендовий напрям громадського життя, а й потреба.

Пишаємося кожним із вас, прагнемо до нових звершень та допомоги іншим!

Ппротягом року студенти та співробітники університету брали участь у діяльності волонтерського центру ДОФ, надаючи допомогу ВПО та їх сім’ям, пенсіонерам та іншим представникам малозахищених груп населення. Зокрема студенти філологічного факультету у співпраці з «Червоним хрестом» допомагали з комунікацією (здійснювали переклад).

Протягом 9 – 15 січня 2023року студенти та співробітники університету взяли участь у благодійному зборі теплих речей для ЗСУ на Запорізькому напрямку разом із ГО «Бугогардова Січ Українського козацтва».

У лютому 2023 року студента юридичного факультету за підтримки студентського активу університету організували благодійну акцію «Від серця тилу до серця фронту». Усі охочі мали змогу долучитись до виготовлення своїми руками оберегів для воїнів, ляльок-мотанок та окопних свічок, які були передані нашим воїнам-захисникам.

17 березня відбулась зустріч студентів юридичного факультету з представниками Української волонтерської служби, присвячена підвищенню правової культури та громадської позиції студентів.

Студентка-економістка четвертого курсу Катерина Матвієнко є волонтером БФ «Щедрик», який здійснює благодійну діяльність для суспільства та надає матеріальну, фінансову, організаційну та іншу допомогу окремим категоріям громадян. 28 вересня 2023 року цей Фонд надав допомогу в транспортуванні комп’ютерної техніки, яку надали університету в якості благодійної допомоги норвезькі партнери.

Ми вдячні кожному за активну позицію в соціумі, за мужність і рішучість та сильний дух.