Підсумки 2023 року: видатні особистості в стінах ЧНУ імені Петра Могили

Чорноморський національний університет пишається своїми стейкхолдорами та зв’язками з видатними особистостями, адже саме завдяки такому широкому колу фахівців наші студенти мають можливість посідати посади в найвідоміших організаціях міста, країни та Європи.

Тож, підіб’ємо підсумки 2023 року та дізнаємось, із якими видатними особистостями та провідними фахівцями у відповідних галузях зустрічались наші студенти.

Протягом року студенти та викладачі університету брали участь в інформаційній кампанії «Україна без бар’єрів», так, 24 лютого 2023 року тривала онлайн-зустріч з Урядовим представником з питань захисту прав осіб з інвалідністю в Миколаївській області Ольгою Степаненко.

Зустрічались студенти різних факультетів також зі своїми стейкхолдорами, так, 14 квітня 2023 року студенти-геодезисти та викладачі факультету економічних наук доєдналися до зустрічі з провідним експертом-оцінщиком ТОВ «Український експертний центр по вимірюванню та оцінці» Кариною Фесенко.

Студенти-журналісти 28 квітня 2023 року взяли участь у зустрічі з журналістом Андрієм Лохматовим, а згодом, 30 листопада, студенти-першокурсники спеціальності 061 «Журналістика» зустрілися з директором та головним редактором ТРК «МАРТ» Віталієм Мехедою.

Студенти-медики спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» зустрілись із представниками однієї з найбільших фармацевтичних компаній – мережею «Аптека низьких цін».

Відбувались також зустрічі студентів з місцевими та українськими видатними особистостями, так, у березні 2023 року студентка 361 групи Єлизавета Тітова взяла участь у неформальній зустрічі з Міністеркою соціальної політики України Оксана Жолнович. Не залишили студентів в цьому році і без творчих зустрічей, так, 21 березня 2023 року до Всесвітнього дня поезії проведено міжвузівський семінар студентів філологічного факультету з відомою поетесою, доктором філологічних наук, доцентом Київського університету ім. Бориса Грінченка Ольгою Башкировою.

Навчально-науковий медичний інституту ЧНУ імені Петра Могили організували зустріч з начальницею управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Іриною Шамрай та директорами міських лікарень.

Завітала з гостьовою лекцією до нашого університету також і представники обласного управління Кіберполіції.

Долучились студенти й до міжнародної спільноти, наприклад, 15 березня 2023 року для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» відбулася оглядова лекція від Пабло Ган Кесада, Заступника Голови Місії Посольства Іспанії в Україні. Здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Історія та археологія» 23 травня 2023 року долучилися до онлайн-лекції професора історії та політики Південно-Східної Європи, директора Центру досліджень Південно-Східної Європи Ґрацького університету імені Карла і Франці (Австрія), члена Європейської академії наук і мистецтва Флоріана Бібера.

Відбувались також зустрічі в рамках діяльності «Польських студій» Українсько-Польського інституту ЧНУ імені Петра Могили з послами України та іншими представниками закордонних університетів.

2023 рік виявився досить успішним для наших студентів, що отримали змогу познайомитись з великою кількістю важливих для їх майбутнього особистостей.

Ми дякуємо кожному, хто долучився до просвітницької діяльності серед студентства ЧНУ імені Петра Могили, та запрошуємо їх на нові зустрічі у новому році!