Підсумки 2022 року: Волонтерська діяльність представників Могилянки

Підбиваємо підсумки 2022 року у волонтерських активностях наших студентів, викладачів та співробітників.

Окрім навчання, студенти велику увагу приділяють громадському життю. Так, у 2022 році волонтерство стало не лише трендовим напрямком громадського життя, а й потребою.

Пишаємося кожним із вас, прагнемо до нових звершень та допомоги іншим!

У 2022 році студенти ЧНУ імені Петра Могили долучаються до волонтерської діяльності:

Студентка-юристка ЧНУ імені Петра Могили Діана Ткаченко та студентка-журналістка Катерина Рупташ займаються виготовленням окопних свічок для військовослужбовців. Так дівчата хочуть допомогти українським воїнам на передовій зігрітися в холодну пору року.

Студентки другого курсу факультету філології ЧНУ імені Петра Могили  Дар`я Коновалова, Дана Нікіфорова та Вікторія Бабіч створили власну Instagram-сторінку, присвячену поширенню української мови. Авторки закликають усіх розмовляти в побуті, на вулиці, на роботі та протягом навчання лише українською мовою. Публікування основних правил української мови, корисних вправ, спрямованих на антисуржик, правильне наголошування слів, складних синтаксичних конструкцій, трендової української літератури та мистецтва, а також незвичних фактів про нашу мову.

Студентка третього курсу факультету фізичного виховання і спорту, тренерка з адаптивного футболу для дітей з ментальними порушеннями Яна Манчик займається волонтерською діяльністю. Яна разом із іншими волонтерами розбирають, фасують та сортують гуманітарну допомогу, збирають невеликі пакунки для кожної родини, яка цього потребує, враховуючи кількість людей. Також допомагає адресно тим, кому це необхідно, зокрема багатодітні сім’ї, ветерани, пенсіонери, сім’ї військових, які захищають зараз Україну.

Студенти та викладачі факультету філології долучилися до волонтерської діяльності: написання статей іноземними мовами про висвітлення подій війни, робота у волонтерських центрах, робота з пресою.

Студентка медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Марія Мартін з Індії виконала пісню «Ой, у лузі червона калина…» на підтримку захисників України. Відео було створено як шана воїнам, що захищають свою землю і свій народ, жертвують собою задля перемоги.

Студенти-медики залучилися до волонтерства в місцевих лікарнях.

Волонтерська робота студентів та викладачів кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили протягом війни.

Студенти факультету політичних наук долучилися до волнтерства в місцевих організаціях;

Студентка 543 групи факультету філології Вероніка Міроненко доєдналася до колективу обласної організації Товариства Червоного Хреста України. До обов’язків Вероніки належить переклад ділових паперів німецькою та українською мовами.

Працюємо на краще майбутнє нашої країни!