Підсумки 2022 року: Патріотичне виховання могилянівців

Наприкінці року нам є що згадати. Окрім навчання, роботи, спорту, волонтерства, ми не забуваємо про дух патріотизму, який традиційно підтримуємо в стінах нашої Могилянки.

Так, ми пропонуємо добірку згадок, що встигли зробити за 2022 рік у межах патріотичного виховання.

Студенти факультету політичних наук та факультету філології, а також викладачі та адміністрація університету долучились до відзначення Дня Єднання.

Представники університету переглянули фільм «Крути» до Дня пам’яті Героїв Крут в актовому залі університету.

Студенти-історики та учасники історичного гуртка «Кліо» разом із викладачами кафедри історії взяли участь у заході «Герої не вмирають». Захід відбувся у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею і присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, який в Україні на державному рівні вшановують 20 лютого.

Колектив Вченої Ради Могилянки зібрався на День вишиванки-2022.

20 квітня 2022 року для студентів спеціальності 053 «Психологія» організовано проведення майстер-класу «Метод вільних асоціацій. Українська ідея».

14 жовтня 2022 року для студентів спеціальності 053 «Психологія» проведено бесіду «Історія свята «День українського козацтва» та його національно-патріотичне значення», присвячену Дню українського козацтва.

Студенти, викладачі та співробітники Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилися до написання XХIІ Радіодиктанту національної єдності 9 листопада 2022 року.

Студентки другого курсу факультету філології ЧНУ імені Петра Могили Дар`я Коновалова, Дана Нікіфорова та Вікторія Бабіч створили власну Instagram-сторінку, присвячену поширенню української мови.

Разом до перемоги!