Підсумки 2021: Спортивні досягнення студентів ЧНУ імені Петра Могили

Згадуємо, радіємо і пишаємось перемогами наших студентів-спортсменів та їхніх тренерів у 2021 році.

Перемога жіночої команди з волейболу «Южанка» (ЧНУ-ДЮСШ№5-МФКФК) над командою «Збірна Харківської області “КЗ ХПКСП” ХОР» дала можливість нашим спортсменкам пройти у другий тур чемпіонату.

Перше місце з настільного тенісу у XIX Спортивних іграх серед вишів Миколаєва. У складі команди Могилянки: Зик Яна, Михайловський Кирило, Бурих Анастасія та Ткачук Артем.

Друге місце у XIX Спортивних іграх серед вишів Миколаєва виборола чоловіча команда з волейболу під керівництвом викладача кафедри олімпійського та професійного спорту Могилянки Василя Маєра.

Виборола 6 золотих і 1 срібну медаль, а також встановила два рекорди України студентка факультету фізичного виховання і спорту Анна Гонтар на Кубку України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку виборола.

Виборов право на участь у Паралімпійських іграх переможець Кубку України 2021 з виду зброї – шпага, срібний призер у фехтуванні на шаблі студент 3 курсу факультету фізичного виховання і спорту Артем Манько.

Анна Гонтар, Артем Манько

У Португалії у травні на Чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Анна Гонтар стала чемпіонкою на дистанції 100 м на спині, срібною призеркою на дистанції 200 м комплексним плаванням, дворазовою бронзовою призеркою на дистанціях 50 м вільним стилем і 100 м вільним стилем.

2 місце на Чемпіонат України з футболу серед вишів (м. Київ) посіла футбольна команда ЧНУ імені Петра Могили. До цього футболісти Могилянки мали серією безпрограшних матчів. Перемога в рамках XVI літньої Універсіади України студентської команди ЧНУ принесла Миколаєву 2 місце з футболу серед чоловіків – вперше в історії міста.

Студент факультету економічних наук, Майстер спорту України Артем Шамян виборов три призових місця на XVI літній Універсіаді України з плавання: третє місце – 200 м, комплексне плавання; друге місце – 400 м, комплексне плавання; перше місце – 200 м, батерфляй.

Артем Шамян

1 місце у складі команди (Сереженко Дмитро, Дацко Антон, Демчук Андрій) в рамках чемпіонату світу з паралімпійського фехтування в місті Варшава, Польща, посів студент факультету фізичного виховання і спорту Манько Артем.

Дві нагороди Паралімпійських ігор у Токіо: Артем Манько виграв срібло у фехтуванні на візках; бронзова нагорода з плавання Паралімпійських ігор у наймолодшої учасниці від України Ганни Гонтар (50 м вільним стилем).

Студент юридичного факультету Ярослав Григор’єв став володарем бронзової нагороди Чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, м. Будва (Чорногорія).

Ярослав Григор’єв

Іванов Андрій, студент факультету фізичного виховання і спорту виконав норматив Майстра спорту України з плавання на Чемпіонаті України в місті Харків.

Студенти та випускники ЧНУ виступили на чемпіонаті України з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та вадами розумового і фізичного розвитку й вибороли багато призових місць.

Шаповалов Олександр став чемпіоном на дистанціях 50 м брас, 200 м вільний стиль, 50 м батерфляй, дворазовим срібним призером – 150 м комплексне плавання, 50 м вільний стиль та бронзовим призером на дистанції 100 м вільний стиль.

Гонтар Анна стала чемпіонкою на дистанціях 50 м вільний стиль, 50 м брас, 100 м брас та посіла друге місце – 100 м на спині, 100 м вільний стиль.

Паламарчук Сергій став переможцем на дистанції 50 м на спині та срібним призером – 150 м комплексне плавання, 50 м вільний стиль, 200 м вільний стиль, 100 м вільний стиль.

Кирпа Владислав посів друге місце на дистанції 100 м на спині та виборов бронзову нагороду – 200 м комплексне плавання.

Студенти та випускники ЧНУ імені Петра Могили факультету фізичного виховання і спорту та студент юридичного факультету були відзначені Миколаївською міською радою як кращі спортсмени міста Миколаєва II півріччя 2021 року. Серед них: Бучек Аліна, Шестерик Віталій, Калюжа Владислав,  Коваленко Юлія,  Димова Ганна та Грігор’єв Ярослав.

Три перших місця на Чемпіонаті України з кікбоксингу WTKA серед студентів посіла студентка 4 курсу Вікторія Гольтер. Спортсменка отримала першість у таких  категоріях: жорсткий без зброї, жорсткий зі зброєю, групова.

Вікторія Гольтер

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогами та успіхами. Бажаємо ще більше досягнень у новому 2022 році!