«Підприємець: Як втілювати мрію, заробляючи на улюбленій справі, і залишатися собою»


11 квітня на Факультеті економічних наук ЧНУ Петра Могили було проведено бізнес-тренінг для студентів про франчайзинг, маркетинг та бізнес планування.

Спікером була Оксана Шевчук – співвласник 2-х бізнесів, партнер Like-Центру в 2 містах України, провела 8 бізнес-конференцій, має 10 років досвіду управління у фінансовій сфері, офіційний представник НЕКО-Франчі в Україні (упаковка франшизи під ключ).

Учасники заходу обговорили такі питання:

  1. Перші кроки в бізнесі. Як знайти відтворену, рентабельну, масштабовану модель бізнесу.
  2. Як безпомилково вибрати нішу і врахувати, що любиш і вмієш, що дійсно потрібно людям і за що вони готові платити?
  3. Чи можна відкрити бізнес в ніші, в якій ти не експерт?
  4. Як зрозуміти чи затребувана ніша на ринку?
  5. Де знайти клієнта?
  6. Який стартовий капітал необхідний, щоб запустити свій бізнес та багато інших питань.

«Ні для кого не секрет, що часи змінюються. Епоха, коли на заводах працювали «з народження до смерті», пройшла. Мільйони людей змінюють роботу по кілька разів за своє трудове життя. І, якщо тобі здається, що ти ще не знайшов справу всього свого життя, повір, не все втрачено. З появою нових і нових дешевих інструментів автоматизації, які раніше були доступні тільки гігантам займатися бізнесом стало простіше. Ми розробили майстер-клас на основі нашої практики і підготували докладну інструкцію, як вибрати справу, яка підходить тобі найбільше», – пояснила Оксана Шевчук.

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.