«Підприємець: Як втілювати мрію, заробляючи на улюбленій справі, і залишатися собою»

11 квітня на Факультеті економічних наук ЧНУ Петра Могили було проведено бізнес-тренінг для студентів про франчайзинг, маркетинг та бізнес планування.

Спікером була Оксана Шевчук – співвласник 2-х бізнесів, партнер Like-Центру в 2 містах України, провела 8 бізнес-конференцій, має 10 років досвіду управління у фінансовій сфері, офіційний представник НЕКО-Франчі в Україні (упаковка франшизи під ключ).

Учасники заходу обговорили такі питання:

1. Перші кроки в бізнесі. Як знайти відтворену, рентабельну, масштабовану модель бізнесу.
  2. Як безпомилково вибрати нішу і врахувати, що любиш і вмієш, що дійсно потрібно людям і за що вони готові платити?
  3. Чи можна відкрити бізнес в ніші, в якій ти не експерт?
  4. Як зрозуміти чи затребувана ніша на ринку?
  5. Де знайти клієнта?
  6. Який стартовий капітал необхідний, щоб запустити свій бізнес та багато інших питань.

«Ні для кого не секрет, що часи змінюються. Епоха, коли на заводах працювали «з народження до смерті», пройшла. Мільйони людей змінюють роботу по кілька разів за своє трудове життя. І, якщо тобі здається, що ти ще не знайшов справу всього свого життя, повір, не все втрачено. З появою нових і нових дешевих інструментів автоматизації, які раніше були доступні тільки гігантам займатися бізнесом стало простіше. Ми розробили майстер-клас на основі нашої практики і підготували докладну інструкцію, як вибрати справу, яка підходить тобі найбільше», – пояснила Оксана Шевчук.