Підписано угоду про співпрацю між Шандуньським науково-технологічним університетом (Китай) та Чорноморським національним університетом імені Петра Могили

Минулої п’ятниці, 24 травня, відбулась зустріч представників Шандуньського науково-технологічного університету (Shandong university of science and technology, China) з професорським складом Чорноморського національного університету імені Петра Могили на чолі з в.о. ректора Леонідом Клименком.

Під час офіційної зустрічі було підписано угоду про співробітництво, що свідчить про початок плідної співпраці між двома університетами. Предмет угоди полягає у наступному: обидві сторони погоджуються заохочувати та підтримувати заходи, зокрема міжнародну академічну співпрацю, а саме: 1) участь викладачів та дослідників у обміні, 2) співпраця в дослідницьких програмах, 3) участь студентів у обміні (у тому числі наукові візити та спільне навчання), 4) спільні наукові зустрічі для наукових досліджень, 5) інші види обміну, за погодженням обох сторін.

Після офіційної зустрічі представники Шандуньського науково-технологічного університету подарували нашому університету китайське традиційне бамбукове полотно із зображенням Великого китайського муру, а також кожному представнику нашого університету китайська делегація подарувала, на знак поваги, традиційний китайський чай.

Ректор ЧНУ ім. Петра Могили також не залишив іноземних гостей без уваги, на згадку про візит подарував книгу про нашу альма-матер, що була випущена до 20-річчя університету; чашку з гербом університету та фірмовий календар. Завдяки підписаній угоді між університетами, студенти та викладачі ЧНУ матимуть змогу брати участь в різних обмінах Шандуньського науково-технологічного університету, розробляти спільні проекти, а також отримають можливість відвідати Китай та дізнатись більше про культуру цієї країни.

Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили